Wybrane filtry

Opony Heidenau K57

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Zanim dokonasz zakupu opon samochodowych, upewnij się czy parametry techniczne opony są zgodne z zaleceniami producenta samochodowego.

Opony 215/55 R16- co należy wiedzieć?

Opony 215 55 r16 przedstawione na naszej stronie internetowej są optymalnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy ponieważ:

  • są odporne na zużycie
  • szybko reagują na ruchu kierownicy
  • posiadają wysokie parametry techniczne i doskonały kontakt z nawierzchnią

Opony samochodowe 215 55 r16 ułatwiają utrzymanie stabilnej trajektorii jazdy dzięki optymalnemu połączeniu mieszanki gumowej i wzoru bieżnika.

Opona 215 55 R16 – dokonaj optymalnego wyboru

Dobrze i odpowiednio dopasowane opony 215 55 16 zapewnią nie tylko bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, ale wpłyną również na mniejsze zużycie paliwa, tym samym zmniejszają koszty utrzymania samochodu.

Opony samochodowe R16 przedstawione na naszej stronie pochodzą wyłącznie od wiarygodnych i sprawdzonych producentów w doskonalej relacji cena-jakość. Jeżeli Państwo nie są pewni jakie opony samochodowe należy kupić, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści zaproponują najbardziej optymalnie rozwiązanie, a opony samochodowe 215/55 R16 spełnią oczekiwania w zakresie danych technicznych oraz indywidualnych wymagań finansowych.

W ten sposób Państwo zaoszczędzą nawet dwukrotnie – wybierając dobre ogumienie samochodowe 215 55 r16 od sprawdzonych i wiarygodnych producentów w najbardziej optymalnej cenie oraz na kosztach związanych z paliwem. Należy również wymienić opony zgodne z sezonem i zadbać o jazdę na oponach letnich w okresie letnim, a na oponach zimowych w okresie zimowym.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry