Wybrane filtry

Opony General GRABBER AT2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Letnie opony terenowe General Grabber At2

Wybój opon terenowych jest trudniejszy, niż opon, przeznaczonych do samochodów osobowych. Muszą być one mocniejsze i wytrzymalsze w trudnych warunkach jezdnych, gdyż będą musiały jeździć nie tylko po drogach asfaltowych, ale również po trasach żwirowych i błotnistych. General Grabber At2 to letnie opony terenowe, stworzone z myślą o samochodach z napędem na 4 koła, które poradzą sobie w każdych warunkach. Gwarantują bezpieczeństwo dzięki swojej wyjątkowo mocnej budowie.

Dlaczego warto zainwestować w dobre opony terenowe?

Dany model posiada grube klocki bieżnika. Dzięki temu są one w stanie wytrzymać większe obciążenie, ale jednocześnie są bardziej odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Wzmocniony bieżnik jest niezawodny na każdej nawierzchni, zarówno na mokrej, jak i na suchej. Asymetryczna budowa bieżnika pomaga w utrzymaniu dobrej przyczepności na każdej drodze. Szerokie rowki, umieszczone bliżej centralnej części opony świetnie odprowadzają nie tyko wodę, ale i kurz, błoto oraz zanieczyszczenia spod czoła opony i gwarantują szybkie jej osuszanie. Tym samym usprawniają stabilność i sterowność przy prowadzeniu auta.

Na całej powierzchni opony znajduje się sieć lameli (nacięć). Posiadają one różną wielkość i głębokość i ich zadaniem jest utrzymanie dobrego stopnia przyczepności. Lamele mają ostre końcówki, które dobrze przystosowują się do drogi nieasfaltowej. Opony zostały zaprojektowane na bazie mocnych i wytrzymałych materiałów. Mieszanka gumowa, użyta do ich produkcji jest mocna i wytrwała, nie nagrzewa się podczas wysokiej temperatury i nie odkształca przy szybszej jeździe. Jest również niesamowicie odporna. Nacisk udało się rozłożyć równo na całej powierzchni opony, dzięki czemu zużywa się ona woniej i bardziej równomiernie, tym samym pozwalając zaoszczędzić paliwo.

Cena General Grabber At2

Ta amerykańska marka tworzy ogumienie klasy średniej. Jest ono najczęściej wybierane przez kierowców, gdyż charakteryzuje się optymalną ceną w stosunku do dobrej jakości opon z dobrymi osiągami. Kup General Grabber At2 i sprawdź, jak dobrze porusza się nie tylko na drogach miejskich, ale również w terenie.

Porównaj do 4 produktów:

2
2
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry