Wybrane filtry

Opony General GRABBER AT3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne General Grabber At3

Opony całoroczne to ostatnio często wybierany rodzaj ogumienia nie tylko w całej Europie, ale również, szczególnie, przez kierowców w naszym kraju. Mają one w sobie wiele plusów, w tym najważniejszy, dzięki któremu nie musimy zmieniać opon co sezon. W takim razie nie musimy bać się sytuacji, że zaskoczy nas zima i nie zdążymy wymienić opon na takie, na których czuć się będziemy bezpiecznie. Na oponach całorocznych jeździć można cały rok, przystosowują się one do panujących warunków pogodowych, sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą i nie tracą swoich właściwości we wszystkie pory roku.

Innowacyjne technologie

Do produkcji opon całorocznych General Grabber At3 użyto specjalnie przygotowane technologie. Przede wszystkim jest to opona dla samochodów o większej mocy silnika, zwłaszcza tych z napędem na 4 koła. Opona ta została stworzona z myślą o kierowcach, korzystających z różnych dróg. Dzięki swojej budowie sprawdzi się świetnie zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie. Na całej powierzchni opony znajduje się siatka nacięć, odpowiedzialnych za przyczepność na drodze. Krawędzie nacięć są ostre, dzięki czemu wgryzają się w śnieg zimą, ulepszając trakcję na ośnieżonej drodze, a latem na drodze asfaltowej przylegają większą częścią opony do podłoża, co usprawnia stabilność i sterowność pojazdu.

Dany model posiada dodatkowo wzmocnione bloki, co jest charakterystyczne dla opon przeznaczonych do większych pojazdów. Są one trwalsze i wytrzymalsze nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również na uszkodzenia mechaniczne. Mieszanka gumy, której użyto do stworzenia General Grabber At3 jest elastyczna w zimę, nie boi się niskich temperatur i nie twardnieje pod ich wpływem. Za to latem zachowuje swoje właściwości i nie nagrzewa się przy wysokiej prędkości, a podczas wysokich temperatur nie dochodzi do odkształceń.

Ile kosztuje General?

General Grabber At3 to opona, znajdująca się na średniej półce. Oznacza to najlepszą jakość w stosunku do ceny i jest najchętniej wybieranym produktem wśród kierowców z całego świata. Cena takich opon waha się, ale warto poszukać aktualne promocje i kupić dany model w atrakcyjnej cenie. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany odnośnie opon całorocznych do swojego SUVa, kup General Grabber At3 i ciesz się ich dobrą jakością.

Porównaj do 4 produktów:

118
Jeszcze 20 wyników
118
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry