Wybrane filtry

Opony Duro HF296A

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Sprzedawca

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Pirelli Diablo Strada – duch sportowej jazdy

Każdy kierowca dbający o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów, ceniący komfort jazdy, doskonale wie, że odpowiednie opony samochodowe są jednym z najważniejszych elementów o które należy szczególnie zadbać. Opony letnie Pirelli Diablo Strada, które przeznaczone są do motocykli sportowo-turystycznych, zdobyły uznanie wielu motocyklistów ze względu na niezwykłą przyczepność na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Letnie opony motocyklowe Pirelli Diablo Strada, które zyskały popularność od samego początku, posiadają cały szereg zalet:

  • są to niedrogie opony uniwersalne
  • zapewniają komfort jazdy nawet na dużych prędkościach
  • doskonale odprowadzają wodę
  • kombinacja profilu przedniej i tylnej opony zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w dowolnych warunkach
  • charakteryzują się doskonałymi osiągami w całym cyklu eksploatacji
  • wyprodukowane są z wysokojakościowej mieszanki gumy
  • zapewniają stabilne prowadzenie pojazdu
  • posiadają doskonałą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, również przy niskich temperaturach
  • przeznaczone są do m.in. BMW (G 650 X MOTO, 1200 RT), Kawasaki (GTR 1400, ZZR 1100), Suzuki (GSX 600F, GSX 700F), YAMAHA (XJ6, XJR 1300)

Pirelli Diablo Strada – opony ekonomiczne

Zastanawiając się nad wymianą opon letnich, każdy kierowca chciałby zaoszczędzić, nie rezygnując z bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Letnie opony Pirelli Diablo Strada są po prostu idealnym rozwiązaniem – wysokojakościowy oraz wytrzymały produkt w atrakcyjnej cenie.

Ogumienie letnie Pirelli Diablo Strada wyróżnia się innowacyjnością, zastosowaniem najbardziej nowoczesnych technologii oraz składników najwyższej jakości w trakcie produkcji. Co więcej, są to opony motocyklowe o długim okresie eksploatacji oraz charakteryzują się odpornością na ścieranie. Dla motocyklisty są to dodatkowe oszczędności w budżecie, ponieważ nie musi on wymieniać opony co 5 tys. km, nawet w przypadku sportowej lub szybkiej jazdy.

Jeżeli jesteś wymagającym motocyklistą o duchu zawodnika, szukasz letnie opony motocyklowe do jazdy turystycznej i chętnie wybierasz się w dłuższy trasy, zaufaj oponom letnim Pirelli Diablo Strada, które zyskały pozytywne opinie wielu ekspertów oraz zdobyły uznanie motocyklistów w wielu państwach na świecie.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry