Wybrane filtry

Opony Duro DI 2041

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Sprzedawca

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Imperial Ecodriver 4s – charakterystyka

Imperial Ecodriver 4s to opony terenowe, przeznaczone do mocniejszych samochodów osobowych typu SUV i z napędem 4 x 4. Jest to produkt średniej klasy, co oznacza, że charakteryzuje się optymalną ceną w stosunku do dobrej jakości. Opony te będą idealnym wyborem dla kierowców, dla których wysokie osiagi przy wyborze grają główną rolę, a zarazem cenią sobie komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dostępne są w kilku rozmiarach, dlatego przed zakupem należy sprawdzić dane techniczne auta i upewnić się, jaki rozmiar będzie potrzebny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Imperial Ecodriver 4s to opony dla mocniejszych samochodów, zaprojektowane w taki sposób, żeby jazda była komfortowa i bezpieczna a zarazem, żeby móc zyskać dobre osiągi na każdym rodzaju nawierzchni, bez wględu na panujące warunki pogodowe. Dzięki innowacyjnym technologiom i zastosowanemu systemowi sieci rowków bieżnika, użytym przy produkcji tego modelu sprawnie odprowadzają wodę i zamieczyszczenia spod opony. Bieżnik został skonstruowany w taki sposób, żeby skutecznie chronić przed zjawiskiem aquaplaningu. Imperial Ecodriver 4s sprawdzą się dobrze zarówno w warunkach miejskich, jak i w terenie na drogach nieasfaltowych..

Z myślą o podwyższeniu stopnia bezpieczeństwa na drodze, dodatkowo wzmocnione zostały bloki boczne, dzięki czemu opony są bardziej wytrzymałe, co wpłynęło na podwyższenie odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Specjalna mieszanka gum, użyta przy produkcji dopasowuje się do zmian temperatury. Pozostaje elastyczna w każdych warunkach pogodowych i atmosferycznych. Cechuje je optymalna droga hamowania Dzięki danej technologii zwiększona została równiez przyczepność, co zwiększa stabilność kierowania pojazdem podczas różnego rodzaju manewrów, takich jak przyspieszanie, nagłe hamowanie, zmiana pasa czy pokonywanie ostrych zakrętów. Opony mają opinię cichych, skutecznie redukują hałas w kabinie, jak i na zewnątrz, co zwiększa komfort jazdy.

Marka Imperial to belgijska firma, zajmująca się produkcją opon klasy ekonomicznej dla samochodów osobowych. Ze względu na obniżenie kosztów wyrobu, produkcja opon ma miejsce w Chinach, w związku z czym ich cena jest atrakcyjniejsza, niż opony podobnego typów innych, konkurencyjnych marek.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry