Wybrane filtry

Opony Debica Frigo HP2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Dębica Frigo HP 2 – zimowa doskonałość

Coraz rzadziej na drogach można spotkać samochody osobowe lub komercyjne, które w okresie zimowym jeżdżą na oponach letnich, zniszczonych lub niewłaściwego rozmiaru. Rośnie świadomość wśród kierowców, którzy doskonale wiedzą, że właściwie, jakościowe i dobre opony samochodowe od wiarygodnego producenta zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz wygodną, komfortową jazdę w dowolnych warunkach.

Polska firma Dębica, która obecnie wchodzi w skład międzynarodowego koncernu samochodowego, jest jednym z producentów, który potrafi pozytywnie zaskakiwać kierowców, oferując doskonałe produkty.

Opony Dębica Frigo H2 to opony klasy budżetowej, charakterystyki których uległy znacznemu udoskonaleniu. Ogumienie Frigo HP 2 dedykowane jest między innymi kierowcom, którzy lubią dynamiczną jazdę, nie chcą jednak rezygnować z komfortu jazdy, ale również chcieliby zaoszczędzić.

Zimowe opony Dębica m.in.:

  • opracowane są z myślą o kierowcach, którym zależy na ogumienie o bardzo długim okresie eksploatacji
  • zapewniają komfort jazdy
  • charakteryzują się odpornością na ścieranie
  • dzięki zastosowaniu jakościowych składników do produkcji, ogumienie jest bardziej wytrzymałe
  • dzięki zastosowaniu własnych rozwiązań, zimowe opony Frigo HP 2 zapewniają lepszą kierowalność oraz stabilność

Zimowe opony Dębica Frigo HP2 – co należy wiedzieć

Producent Dębica zadbał również o szeroką dostępność ogumienia, które można kupić w jednym z 17 rozmiarów. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rozmiar będzie najbardziej optymalnym dla ciebie, musisz sprawdzić dokumentacje techniczną samochodu lub rekomendacje producenta. Możesz również skorzystać z online konfiguratora opon, który jest dostępny na stronach internetowych związanych ze sprzedażą opon samochodowych.

Niekiedy kierowcy, którzy przetestowali zimowe opony Dębica Frigo HP2, mogą narzekać na nieco większy hałas oraz na to, że opony nie są absolutnie ciche. Jednak należy pamiętać, że jest to zimowe ogumienie klasy budżetowej. W swojej klasie zimowe opony Dębica Frigo HP 2 wypadają znakomicie. Jednocześnie ogumienie zapewnia warunki jazdy, które mogą być porównywalne warunków zapewnianych przez opony klasy wyższej.

Jeżeli czeka ciebie wymiana starego lub zażytego ogumienie samochodowego lub zastanawiasz się nad zakupem zimowych opon klasy budżetowej od znanego i sprawdzonego producenta, wybierz zimowe opony Dębica Frigo HP2, które zapewniają estetyczny wygląd, dbają o twoje bezpieczeństwo oraz nie nadwyrężą budżetu domowego. Wybierz zimowe opony Dębica Frigo HP2, które są najczęściej kupowanym ogumieniem w Polsce.

Porównaj do 4 produktów:

26
Jeszcze 6 wyników
26
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry