Wybrane filtry

Opony Dębica Navigator

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Opony Dębica Navigator – jakość oraz dostępność

Jeżeli zastanawiasz się jaki ogumienie będzie optymalnym rozwiązaniem dla ciebie, wybierz opony Dębica Navigator, ponieważ charakteryzują się:

 • bardzo wysoką jakością
 • niezawodnością
 • dostępną ceną

Opony Dębica Navigator posiadają wiele zalet, dlatego cieszą się bardzo dużą popularnością wśród kierowców i są uważane za liderów na rynku samochodowym. Ogumienie Dębica Navigator produkuje się w wielu rozmiarach, dlatego większość kierowców samochodów osobowych znajdzie odpowiedni rozmiar.

Warto podkreślić, że opony Dębica Navigator są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach oraz charakteryzują się bardzo długim okresem eksploatacji. Dlatego można stwierdzić, że zakup ogumienia Navigator jest inwestycją opłacalną.

Opony Dębica Navigator – co powinieneś wiedzieć

Dzięki specjalnie opracowanemu wzoru bieżnika oraz zastosowaniu specjalnej mieszkanki gumowej, całoroczne opony Dębica Navigator zapewniają bardzo dobrą kierowalność samochodu na dowolnej nawierzchni. Warto podkreślić, że całoroczne opony Navigator bardzo dobrze zachowują wszystkie charakterystyki techniczne, nie deformują się w warunkach bardzo niskich oraz bardzo wysokich temperatur. Specjalny skład mieszkanki gumowej powoduje, że ogumienie Navigator jest idealnym "obuwiem" w warunkach jazdy na drodze oblodzonej lub zaśnieżonej.

Opony Dębica Navigator są idealnym rozwiązaniem w dowolnych warunkach pogodowych. Kierowca może czuć się bezpiecznie, podróżując po drodze mokrej, z błotem pośniegowym, oblodzonej lub zaśnieżonej, po drodze suchej oraz nagrzanej.

Opony wielosezonowe Dębica Navigator charakteryzują się niskim oporem toczenia, co wpływa na ich efektywność paliwową, co stanowi kolejną zaletę danego ogumienia.

Jeżeli poszukuje ogumienia w doskonalej relacji cena oraz jakość, które dodatkowo obniża zużycie paliwa, wybierz całoroczne opony Dębica Navigator, które stanowią jedną z najlepszych inwestycji w bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Porównaj do 4 produktów:

1
  • 185/65 R15 88T
   ...merh ...wenig
  • Samochodowe - Całoroczne
   ...merh ...wenig

  Szybki link do oferty:

  logistykaopon.pl 166,70
  • E
  • E
  • 69 dB

  166,70 

  Wszystkie 1 ofert(y)
  Pokaż wszystkie oferty
  Przeczętny wynik testu (4)
1
Ist eine bezahlte Anzeige