Wybrane filtry

Opony BF Goodrich g-Grip All Season 2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne BF Goodrich G Grip All Season 2

Obecnie wielu użytkowników samochodów osobowych decyduje się na zakup opon całorocznych. Jest to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż nie musimy zmieniać opon co sezon, ale również zabezpieczenie zmiennymi warunkami w przypadku, gdy nagle zaskoczy nas zima. Opony całoroczne powinny być zaprojektowane w szczególny sposób, aby łączyć w sobie właściwości zarówno ogumienia letniego, jak i zimowego. Model Bf Goodrich G Grip All Season 2 to ciekawa alternatywna dla tych, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z ogumieniem całorocznym, gdyż łączy w sobie dobre osiągi i atrakcyjną cenę.

Właściwości opony całorocznej

Opony Bf Goodrich G Grip All Season 2 zostały zaprojektowane na bazie kierunkowej rzeźby bieżnika. Jest to wzór bieżnika, najczęściej wykorzystywany przy produkcji opon zimowych, sprawdzi się również świetnie w przypadku wersji całorocznej. Opona z kierunkowym bieżnikiem posiada rowki w kształcie litery «V», ułożone w kierunku jazdy, co pozwala utrzymać wysoki stopień przyczepności, zwłaszcza przy pokonywaniu trudnych manewrów, jak zmiana pasa czy nagłe hamowanie, a także wejście w ostry zakręt. Opony zachowują swoje właściwości zarówno latem, jak i w chłodne zimowe dni, dzięki czemu jazda jest komfortowa i spokojna.

Przy produkcji danego modelu użyto nowoczesne technologie, pozwalające zachować najwyższy stopień bezpieczeństwa. Rowki wzdłużne w centralnej części opony odprowadzają wodę spod kół, dzięki czemu jednocześnie zapobiegają powstawaniu zjawiska aquaplaningu, który może doprowadzić do poślizgu na mokrej nawierzchni. Nacięcia, czyli lamele umieszczone są na całej powierzchni opony, co pozwala osiągnąć wysoką przyczepność i panowanie nad pojazdem na ośnieżonej i oblodzonej drodze. Bf Goodrich G Grip All Season 2 stworzone są ze specjalnie dobranej mieszanki gum, która zachowuje elastyczność w niskich temperaturach. Dany materiał nie nagrzewa się również przy nagłym przyspieszeniu oraz w ciepłe letnie dni.

Cena Bf Goodrich G Grip All Season 2

Dany model to opony klasy średniej. Charakteryzują się one w miarę przystępną ceną i dobrymi osiągami, co na ogół przyciąga klientów z wielu krajów. Ich cena różni się w zależności od miejsca i rozmiaru, jednak warto zwrócić uwagę na aktualne promocje. Jeśli nigdy nie używałeś opon całorocznych, kup Bf Goodrich G Grip All Season 2 i ciesz się ich właściwościami przez cały rok.

Porównaj do 4 produktów:

23
Jeszcze 3 wyników
23
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry