Wybrane filtry

Opony BF Goodrich All-Terrain T/A KO2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie BF Goodrich All Terrain T/A KO2

Opony terenowe powinny charakteryzować się określonymi właściwościami. Oprócz tego, że są to opony do jazdy codziennej, powinny one spełniać oczekiwania kierowców, użytkujących swoje pojazdy w terenie, na drogach żwirowych, błotnistych i nieasfaltowych. Opony do takich zadań musza być znacznie mocniejsze niż opony do samochodów osobowych i posiadać trwalszą konstrukcję. Przed kupnem warto sprawdzić jakość produktu i przekonać się, że warto w niego zainwestować. Bf Goodrich All Terrain t/a Ko2 to opony terenowe, przeznaczone dla samochodów o większej mocy silnika, zwłaszcza tych z napędem na 4 koła. Dostępne są w kilku najpopularniejszych rozmiarach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon terenowych?

Bf Goodrich All Terrain t/a Ko2 to następca starszej wersji opony terenowej Bf Goodrich i tym różni się od swojego poprzednika, że jest dodatkowo wzmocniony, jazda na nim jest bardziej komfortowa, bezpieczna zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Ściany opony są jeszcze trwalsze, a co za tym idzie wytrzymalsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mieszanka gum, z której stworzona została opona jest niezwykle wysokiej jakości, odporna na temperatury i nagłe zmiany pogody. Nie traci elastyczności w trudnych warunkach i nie nagrzewa się w wysokich temperaturach lub przy szybkim przyspieszeniu.

W danym modelu użyto symetrycznej rzeźby bieżnika, która najlepiej sprawdza się w przypadku opon letnich. Jest ona podzielona na kilka części, z której każda ma swoją oddzielną budowę. Cała powierzchnia opony wyposażona jest w sieć lameli (nacięć), które odpowiadają za przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni. Ich odpowiedni kształt, głębokość i szerokość oraz kat nachylenia idealnie sprawdzają się zarówno na suchej drodze asfaltowej, jak i w terenie na żwirze lub błocie. Szerokie rowki świetnie odprowadzają wodę i zanieczyszczenia, co prowadzi do szybkiego osuszania opony.

Cena Bf Goodrich All Terrain t/a Ko2

Dany model to opona klasy średniej. Jest to najczęściej wybierana klasa, gdyż charakteryzuje się ona dobrymi osiągami i odpowiednimi właściwościami w zamian za atrakcyjną cenę. Cena Bf Goodrich All Terrain t/a Ko2 może się różnić w różnych miejscach, jednak warto zwrócić uwagę na aktualne promocje. Jeśli jeszcze nie miałeś do czynienia z Bf Goodrich, kup Bf Goodrich All Terrain t/a Ko2 i ciesz się ich niesamowitymi osiągami.

Porównaj do 4 produktów:

50
Jeszcze 20 wyników
50
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry