Wybrane filtry

Opony Zeetex ZT1000

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Zeetex zt1000 – charakterystyka

Opony letnie Zeetex zt1000 są ogumieniem klasy ekonomicznej, co oznacza, że należą one do niskiej półki cenowej. Czy w takim razie ich jakość jest równie niska, jak cena? Wcale nie! Rzeczywiście niska cena opon może początkowo powodować poderzenia co do ich jakości. Jednak opony danej firmy posiadają wyjątkowo dobre opinie wśród klientów. Charakteryzują się trwałością i bezpieczeństwem podczas jazdy, a ich wielkim atutem jest niska cena. Przypadną one do gustu zwłaszcza użytkownikom, jeżdżących na niewielkich prędkościach. Dany model jest dostępny w różnych rozmiarach.

Budowa opon Zeetex zt1000

Opony te zostały skonstruowane w taki sposób, żeby ścierać się równomiernie, dzięki czemu posłużą nie jeden sezon. Sa dedykowane zwłaszcza osobom ceniącym komfort jazdy. Są ciche, a jazda na nich staje sie bardziej precyzyjna. Model zeetex zt1000 posiada asymetryczny bieżnik. Został on podzielony na dwie części. Wewnętrzna część bieżnika została zaprojektowana głównie do odprowadzania wody. Zewnętrzna część bieżnika jest odpowiedzialna za motorykę jazdy. Taki układ umożliwia jednoczesne dobre odprowadzanie wody lub śniegu i dba o bezpieczeństwo podczas pokonywania manewrów, takich jak silne zakręty czy zmiana pasa. Dzięki tej innowacji możemy być pewni, że jazda samochodem będzie pewna i płynna, niezależnie od tego, jakie warunki atmosferyczne spotkają nas na drodze. Ciężko wpaść w poślizg nawet przy złej pogodzie, dobrze tłumią wszelkie nierówności na drodze.

Przy produkcji opon zeetex zt1000 wykorzystana została specjalna mieszanka gum oraz innowacyjne rozwiązanie technologiczne. Nadaje się głównie do zmiennych warunków pogodowych, ponieważ dobrze radzi sobie w każdych. Ten model opon cechuje się zwiększoną przyczepnością do nawierzchni, co, w połączeniu z ulepszonymi blokami bieżnika może nam zapewnić bezpieczną, pewną i bezkoalizyjną podróż. Jest to warta do rozważenia opcja dla tych, którzy cenią sobie spokojną i komfortową jazdę, a zarazem nie chcą przepłacać. Oprócz tego opony sa przyjazne dla środowiska, a co sięz tym wiąże, dodatkowo można oszczędzić na paliwie. Opony sa polecane użytkownikom, lubiącym spokojną i umiarkowaną jazdę, aczkolwiek wielbiciele agresywnej jazdy, którzy wyprubowali ten model również podkreślają znakomitą przyczepność jak i na suchym, tak i mokrym asfalcie, wykonując dynamiczne manewry.

Marka zeetex pochodzi ze zjednoczonych emiratów arabskich i specjalizuje się w produkcji opon klasy ekonomicznej. Opony, produkowane przez tę firmę są spredawane w wielu krajach na świecie, zwłaszcza popularne są w Europie i USA. Charakteryzuje się dobrą jakością za bardzo niską cenę. Są dobrą alternatywą dla innych marek z tej półki cenowej. Producenci opon zeetex mogą pochwalić się współpracą z takimi markami, jak Michelin czy Bridgestone, a także pozytywnymi opiniami zadowolonych użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

14
14
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry