Wybrane filtry

Opony Viking WinTech

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Viking Wintech

Viking Wintech to opony zimowe, przeznaczone do samochodów osobowych. Najlepiej sprawdzą się w przypadku aut kompaktowych lub standardowych średniej klasy. Są to opony zimowe, stworzone głównie do jazdy po mieście. Są często wybieraną opcją przez kierowców europejskich, w tym mają wielu wielbicieli wśród użytkowników z naszego kraju. Mają dobre osiągi i nabyć je można w miarę przystępnej cenie. To powoduje, że dany model jest ciekawym konkurentem na rynku oponiarskim. Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Jest to niezbędny element każdej dobrej opony zimowej. Symbol ten oznacza, że dany model przeszedł testy odnośnie jazdy na śniegu i otrzymał pozytywne oceny. Symbol 3PMSF oznacza, że opona spełnia wymagania Unii Europejskiej, dotyczące opon zimowych.

Dlaczego zainwestować w Viking Wintech?

Dany model to klasyczna opona zimowa, sprawdzająca się świetnie w warunkach klimatu umiarkowanego. Opona posiada bieżnik, podzielony na dwie części. W centrum opony znajduje się kilka rowków wzdłużnych, które są odpowiedzialne za odprowadzanie wody spod czoła opony. Pomaga to zabiec powstawaniu zmory kierowców, czyli zjawiska aquaplaningu, które w złych warunkach pogodowych prowadzić może do poślizgu. Na całej powierzchni opony umieszczono lamele (nacięcia) o różnej długości, kierunku, szerokości i głębokości. Lamele mają za zadanie utrzymać wysoki poziom przyczepności, zwłaszcza przy jeździe na ośnieżonej lub oblodzonej drodze. Nacisk na całą powierzchnię opony jest równy, co polepsza trakcję i stabilność prowadzenia auta.

Opona trzyma się dobrze drogi dzięki unikalnej budowie bieżnika. Dobra trakcja wpływa na to, że nie straszne już będzie pokonywanie nagłych manewrów, takich jak zmiana pasa, ostry zakręt czy hamowanie. Do produkcji Viking Wintech użyto specjalnej mieszanki gum, która jest odporna na niską temperaturę i nie twardnieje, a także dobrze sobie radzi przy nagłych zmianach pogody. Oprócz tego jest ona wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Nacisk został rozłożony równo na całą oponę, dzięki czemu ściera się ona wolniej i równomiernie. Dzięki temu można dłużej cieszyć się jej właściwościami, a sama opona nie traci osiągów przez cały okres użytkowania.

Cena Viking Wintech

Opony te należą do klasy ekonomicznej, co oznacza, że posiadają niską cenę w zamian za dobre osągi. Kup Viking Wintech i przekonaj się, że ten niskobudżetowy model świetnie radzi sobie na mokrych i zaśnieżonych drogach oraz gwarantuje bezpieczeństwo.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry