Wybrane filtry

Opony Riken SNOWTIME B2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Riken Snowtime B2 – niezawodność

Każdy kierowca doskonale wie, że bezpieczeństwo jazdy w warunkach zimowych w znacznym stopniu zależy od wysokojakościowych i odpowiednich opon zimowych.

Koncern Riken zaczął produkcje ogumienia samochodowego w 1958 roku. Dzisiaj Riken jest znanym koncernem, a jego wysokojakościowe wyroby cieszą się dużą popularnością wśród kierowców na całym świecie. Opony Riken Snowtime B2 zdobyły uznanie wielu kierowców ponieważ:

  • zapewniają bardzo dobrą przyczepność na zaśnieżonej oraz oblodzonej nawierzchni, na nawierzchni mokrej oraz z błotem pośniegowym
  • są produkowane z zastosowanie najnowocześniejszej technologii, a do produkcji ogumienia użyto materiałów najwyższej jakości
  • zastosowano specjalną mieszankę gumową, która zachowuje swoje właściwości również na mrozie
  • udoskonalono cały szereg eksploatacyjnych cech
  • odporność na poślizgi dzięki rzeźbie bieżnika z szerokimi rowkami oraz licznymi nacięciami
  • opony Snowtime B2 zapewniają komfortową oraz cichą jazdę
  • opony zimowe Riken Snowtime B2 można nabyć w sklepach stacjonarnych lub internetowych w atrakcyjnej cenie

Zimowe opony Riken Snowtime B2 - co należy wiedzieć

Ogumienie zimowe Riken Snowtime B2 przeznaczone jest do samochodów osobowych klasy średniej z maksymalnym obciążeniem do 375kg (indeks nośności 75). Opony doskonale sprawdzają się w okresie zimowym do jazdy w mieście oraz zapewniają bezpieczną jazdę na dłuższych trasach z maksymalną prędkością do 160 km/h. Jeżeli nie jesteś pewien czy ogumienie zimowe Riken Snowtime B2 będzie odpowiednie do twojego samochodu, upewni się, sięgając do dokumentacji technicznej samochodu.

Jeżeli cenisz komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w warunkach zimowych, chcesz mieć kontrolę nad zachowaniem samochodu nie zależnie od warunków, chcesz pokonać błoto pośniegowe w warunkach umiarkowanej jazdy, zaufaj sprawdzonym oponom zimowym Riken Snowtime B2.

Porównaj do 4 produktów:

5
5
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry