Wybrane filtry

Opony Firemax FM601

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Firemax Fm601 - charakterystyka

Firemax Fm601 to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych klasy średniej o małej i średniej mocy silnika. Firemax to chiński producent opon, specjalizujący się w tworzeniu ogumienia z półki ekonomicznej. Oznacza to, że cechuje się niską ceną w zamian za optymalne osiągi i dobrą jakość wykonania. Będzie dobrym wyborem dla kierowców, posiadających niski budżet i jednocześnie oczekujących dobrych osiągów.

Opona posiada kategorię „B” odnośnie hamowania na mokrej nawierzchni. Jest to zadowalający wynik jak na ogumienie klasy ekonomicznej. Komputerowo zaprojektowany bieżnik posiada optymalne właściwości we wszystkich parametrach.

Stabilność podczas trudnych manewrów

Firemax Fm601 posiadają kierunkową rzeźbę bieżnika. Rowki obwodowe w centralnej części opon skutecznie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia, tym samym zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Taka budowa bieżnika zapewnia stabilność na drodze bez względu na panujące warunki pogodowe i chroni przed wpadnięciem w poślizg. Zewnętrzna część opony została zaprojektowana na bazie poprzecznej sieci lameli (nacięć). Wpływa to na większą stabilność podczas pokonywania trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie lub zmiana pasa. Podwyższa również poziom sterowności przy wejściu w ostre zakręty. Lamele są rozłożone rzadko, co zwiększa powierzchnię styku z opon z powierzchnią. Dobra przyczepność wpływa również na niskie opory toczenia, co z kolei minimalizuje zużycie paliwa oraz emisję CO2.

Porównaj do 4 produktów:

99
Jeszcze 20 wyników
99
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry