Wybrane filtry

Opony Apollo Alnac 4G Winter

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Apollo Alnac 4g Winter

Opony zimowe powinny być przede wszystkim odporne na niskie temperatury oraz charakteryzować się dobrą przyczepnością na drogach oblodzonych lub zaśnieżonych. Apollo Alnac 4g Winter to opony zimowe, przeznaczone dla aut osobowych o średniej mocy silnika oraz samochodów kompaktowych. Posiadają one symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że były testowane na ośnieżonej nawierzchni i spełniają warunki dotyczące przyczepności, określone przez Unię Europejską.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Dany model wyposażony został w bieżnik z nacięciami w kształcie litery «V». Jest to najlepsze rozwiązanie dla opon zimowych, gdyż utrzymuje wysoki stopień przyczepności zarówno na suchej, jak i zaśnieżonej i oblodzonej drodze. Tak zwana jodełka zwraca się w kierunku jazdy, dzięki czemu świetnie tym samym osusza oponę. Rowki poprzeczne o zróżnicowanej długości i szerokości odprowadzają wodę i śnieg spod kół, tym samym chroniąc auto przed wpadnięciem w poślizg.

Opony zostały zaprojektowane na bazie mieszanki gum, która doskonale radzi sobie z niskimi temperaturami, a opony nie twardnieją pod wpływem nagłej zmiany pogody. Mieszanka ta jest również wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Nacisk, równo rozłożony na całą powierzchnię opony gwarantuje dobrą trakcję i łatwe pokonywanie manewrów, takich jak ostre zakręty czy nagłe hamowanie.

Cena Apollo Alnac 4g Winter

Apollo Alnac 4g Winter to opony klasy ekonomicznej. Jest to najlepsza opcja dla kierowców, którzy nie chcą wydać na opony zimowe zbyt wiele. Jednocześnie będą one dobre zwłaszcza dla użytkowników, którzy większość czas jeżdżą po drogach miejskich w klimacie umiarkowanym.

Porównaj do 4 produktów:

36
Jeszcze 16 wyników
36
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry