Wybrane filtry

Oleje i lubrykanty Castrol 5W-40

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca


Olej Castrol 5W40 – sojusz współczesności oraz jakości

Silniki współczesnych samochodów potrzebują zastosowania wysokojakościowych olejów syntetycznych. Jednym z wiodących producentów w tym zakresie jest Castrol, który niebezpodstawnie cieszy się popularnością wśród kierowców na całym świecie.

Jednym z najbardziej popularnych jest olej silnikowy Castrol 5W40 – syntetyczny olej, który został opracowany z użyciem najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki którym osiąga się najwyższy poziom ochrony silnika oraz znacząco wydłuża się jego okres eksploatacji.

Olej 5W40 został wysoko oceniony przez europejskich producentów samochodowych (ACEA) oraz Amerykański instytut API, którzy docenili jakościową charakterystykę produktu. API przyznał najwyższe punkty w zakresie jakości SM/CF.

Silnikowy olej Castrol 5W40 wyróżnia się na rynku, dzięki m.in.:

 • zwiększeniu wydajności silnika
 • redukcji szkodliwych osadów
 • zapewnieniu maksymalnej ochrony silnika w dowolnych warunkach pogodowych, również dzięki zmniejszeniu kontaktu pomiędzy metalowymi elementami silnika
 • gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie maksymalnej mocy silnika
 • zapewnieniu wysokiej sprawności silnika
 • zapewnieniu bezawaryjnej pracy silnika

Castrol 5W40 olej silnikowy - polecany przez większość kierowców

Olej 5W40 rekomendowany jest m.in. do:

 • Audi
 • Fiat
 • BMW
 • Opel
 • Renault
 • Volkswagen
 • Seat

Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór olejów silnikowych, dlatego czasem kierowcy mogą nie mieć pewności, jaki olej należy kupić. Prawie każdy konsument decydujący się na zakup określonego towaru lub usługi, sięga do Internetu i sprawdza dostępne źródła jak fora, testy i rankingi.

W przypadku oleju silnikowego Castrol 5W40 sprawa jest bardzo prosta. Na dowolnym forum samochodowym każdy kierowca znajdzie opinie innych użytkowników. Prawie wszyscy kierowcy, którzy stosowali olej Castrol 5W40 podkreślają, że produkt posiada bardzo dużo zalet. Najczęściej użytkownicy chwalą olej za cichszą pracę silnika, bardzo łatwe uruchomienie samochodu nawet w warunkach bardzo niskich temperatur.

W porównaniu do produktów marek konkurencyjnych, kierowcy podkreślają, że olej Castrol 5W40 znacznie dłużej zachowuje swoje właściwości oraz minimalne wpływa na środowisko.

Dlaczego warto zaufać olejowi Castrol 5W40? Jeżeli posiadasz środek transportu, należy dbać o to, żeby był on w jak najlepszym stanie technicznym, ponieważ od stanu technicznego samochodu zależy bezpieczeństwo włsne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Regularnie serwisowanie posiada wiele zalet, ale nie jest wystarczające. Szczególnie jeżeli mówimy o silniku i chcemy zapewnić bardzo długą żywotność. Olej silnikowy bardzo dobrej jakości odgrywa bardzo dużą rolę i chroni wszystkie elementy silnika przed nadmiernym zużyciem. Ponadto unikatowa formuła oleju silnikowego Castrol 5W40 sprawi, że twój samochód pozostanie w idealnej kondycji przez bardzo długi czas.

Należy również pamiętać o regularnym sprawdzeniu poziomu oleju silnikowego. W przypadku ubytku, należy uzupełnić. Silnikowy olej Castrol 5W40 można mieszać z innymi olejami, które spełniają specyfikacje API SH, SJ, SL, SM.

Jeżeli szukasz najbardziej niezawodnego oleju silnikowego, który wyjątkowo się wyróżnia na rynku i zdobył popularność wśród kierowców, o czym świadczą pozytywne opinie na forach – wybierz olej Castrol 5W40 i ciesz się bezawaryjną pracą silnika.

Porównaj do 4 produktów:

10
10
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry