Wybrane filtry

Runflat Opony Yokohama

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Yokohama Run Flat – charakterystyka

Opony Yokohama posiadają swoją własną technologię Run Flat. Rozwiązanie ZPS (Zero Pressure System) pozwala na kontynuację jazdy na oponie nawet po jej przebiciu. Technologia opiera się na wzmocnieniu ścian bocznych. Wykonane sa one ze specjalnego materiału, zapobiegającego wzrostowi temperatury.

Dodatkowo wyposażone zostały w specjalną warstwę wypełniacza między stopką a częścią wzmocnioną. Pozwala ona na stabilną jazdę po przebiciu i zapobiega ona zsuwaniu się opony z obręczy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sześciokątnego kształtowi drutówki. Ze względu na budowę bieżnika opon Yokohama RunFlat zarówno jazda w normalnych warunkach, jak i w przypadku uszkodzenia jest bezpieczna i komfortowa.

Dla jakich samochodów system Yokohama ZPS?

Opony Yokohama z systemem Run Flat powinny być montowane tylko do przystosowanych do tego rozwiązania samochodach. Istnieje możliwość montażu opon rtf do samochodów o standardowych felgach, jednak należy pamiętać o instalacji specjalnego wskaźnika ciśnienia opon. Jest to warunek konieczny ze względu na to, że sam moment przebicia opony jest niezauważalny. Producent zaleca swój własny produkt, czujnik ciśnienia G Sensor.

Porównaj do 4 produktów:

45
Jeszcze 20 wyników
45
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry