Wybrane filtry

Opony Vredestein Ultrac Sessanta

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Bridgestone Blizzak Lm 32 – charaketrystyka

Bridgestone Blizzak Lm 32 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Bridgestone to marka, posiadająca ponad 80 letnie doświadczenie w produkcji opon. Charakteryzuje się w tworzeniu opon marki premium, czyli modeli o wysokiej cenie i jednocześnie najwyższych osiągach.

Bridgestone Blizzak Lm 32 posiada kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Taki rodzaj budowy opon zapewnia najlepsze zachowanie na zaśnieżonej i oblodzonej drodze. System lameli (nacięć) dba o przyczepność na śniegu. Gęsta sieć rowków sprawnie odprowadza wodę, śnieg oraz błoto pośniegowe spod kół, tym samym skutecznie skracając drogę hamowania w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki agresywnej budowie bieżnika auto lepiej reaguje na ruchy kierownicą.

Najlepsza jakość opon zimowych

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Warto zwrócić uwagę na ten model, gdyż w testach z ostatnich lat otrzymał wzorowe oceny.

Przy produkcji danego modelu użyto specjalnej mieszanki gumowej, odpornej na niską temperature. Zachowuje ona swoje właściwości bez względu na panujące warunki i zapewnia dobrą przyczepność. Zastosowana mieszanka wpływa na niskie opory toczenia. Dzięki czemu ściera się wolno oraz pozwala cieszyć się osiągami opon przez długi czas. Tłumi również hałas, w związku z czym jazda jest bardziej komfortowa.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68429
Jeszcze 20 wyników
68429
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry