Wybrane filtry

Runflat Opony Vredestein

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony Vredestein Run Flat

Ogumienie typu Run Flat opanowały rynek oponiarski ze względu na swoje unikalne cechy. Na oponach tego typu można przejechać jeszcze wiele kilometrów, nawet po ich przebiciu. Specjalna budowa pozwala na pokonanie co najmniej 80 km, pod warunkiem nie przekraczania prędkości 80 km/h.

Technologia Run on Flat

Technologia rtf jest znana na całym świecie ze swoich unikalnych osiągów. Innowacyjna budowa opony sprawia, że nie odkształca się ona nawet po przebiciu o pozwala spokojnie dojechać do celu. Większość opon tego typu jest stworzone na bazie wzmocnienia ścianki bocznej. Niektóre wersje posiadają dodatkowa wkładkę usztywniającą. Niektórzy producenci oprócz tego dodają wkładkę gumową, która zapobiega zsuwaniu się opony z felgi.

Dla jakich samochodów?

Opony typu Run Flat powinny być instalowane tylko w samochodach przystosowanych do tego systemu. Jednak istnieje możliwość instalacji również w zwykłych samochodach pod warunkiem, że posiadają one sprawny wskaźnik ciśnienia w oponach. Moment przebicia jest często niezauważalny, a taki czujnik poinformuje kierowcę o uszkodzeniu.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry