Wybrane filtry

Opony Vredestein Multi Rill+

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe 205 60 R16 – bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzisiaj prawie każdy kierowca jest świadomy własnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jazda samochodowa na oponach zniszczonych lub nieodpowiedniego rozmiaru nie jest rozwiązaniem racjonalnym. Tym bardziej w nieprostych warunkach zimowych należy zadbać o odpowiednie oraz jakościowe ogumienie.

Na rynku wielu producentów samochodowych oferują opony zimowe 205 60 r16, m.in.:

  • Kormoran
  • Hankook
  • Pirelli
  • Michelin
  • Goodyear
  • Dunlop
  • Dayton
  • Zeetex

Opony zimowe 205 60 R16 – co należy wiedzieć

Wybór odpowiednich opon zimowych wcale nie jest taki prosty. Praktycznie każdy producent samochodowy, oferujący opony zimowe 205 60 R16, twierdzi, że jego ogumienie jest najlepszym rozwiązaniem. Ponadto praktycznie każdego roku na rynku pojawiają się nowi gracze, którzy kuszą atrakcyjnymi cenami.

Jeżeli nie zamierzasz testować nowego rozwiązania w okresie zimowym, warto zaplanować wcześniej zakup opon zimowych 205 60 R16, kiedy sklepy internetowe oraz stacjonarne proponują obniżone ceny. Jeżeli jednak chciałbyś przetestować zimowe opony 205 60 R16 innego producenta, warto sprawdzić maksymalną liczbę źródeł, na przykład, opinie innych kierowców, fora internetowe, skonsultować swoją decyzje ze sprzedawcami w sklepie, zapoznać się z wynikami testów samochodowych.

Pamiętaj uwzględnić warunki pogodowe, w których najczęściej jeździsz. Opony zimowe, które przeznaczone do długich i surowych zim, nie spełnią swojej roli, jeżeli mieszkasz w regionie, gdzie zimy są łagodne.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

67191
Jeszcze 20 wyników
67191
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry