Wybrane filtry

Opony Toyo TYR27E

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Vredestein Ultrac Satin – charakterystyka

Vredestein Ultrac Satin to letnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Są to opony ze średniej półki, co oznacza, że charakteryzują się one optymalną ceną w stosunku do dobrej jakości wykonania i optymalnych osiągów. Ze względu na swoją agreywną budowę, model doskonale nada się nie tylko do samochodów osobowych, ale równiez tych z mocniejszym silnikiem i typu SUV.

Udoskonalona wersja poprzedniego modelu we wszystkich wskaźnikach

Vredestein Ultrac Satin to następca modelu Ultrac Cento. Ulepszono praktycznie wszystkie parametry. Nowy model został stworzony na bazie specjalnej mieszanki z dodatkiem żywicy, która doskonale zachowuje właściwości opon niezależnie od warunków pogodowych. Udało się zwiększyć przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni oraz skrócić drogę hamowania w stosunku do poprzedniego modelu.

Opony posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika, co oznacza, że jego budowa jest podzielona na kilka niezależnych stref, z których każda odpowiada za inne parametry. Sieć poprzecznych nacięć zwiększa przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni oraz zwiększa poziom styku opony z jezdnią, dzięki czemu ścierają się one równomiernie. Cztery rowki obwodowe usprawniają odprowadzanie wody. Ze względu na swoją unikalną budowę udało się zmniejszyć opory toczenia, co pozwala jednocześnie zredukować emisję CO2 oraz wpływa na wolniejsze ścieranie się opon.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry