Wybrane filtry

Opony Toyo SNOWPROX S 953 A

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Viking Wintech – charakterystyka

Viking Wintech to opony zimowe, przeznaczone do osobowych samochodów kompaktowych średniej klasy. Są to opony należące do klasy średniej, co oznacza, że charakteryzują się przystępną ceną w zamian za optymalne osiągi.

Posiadają kierunkowy (asymetryczn) bieżnik. Jest to najlepszy wybór przy projektowaniu opon zimowych. Pozwala na osiągnięcie dobrych osiągów oraz zachowanie lepszej przyczepności w warunkach zimowych. Sieć rowków obwodowych, usytuowana w wewnętrznej części opony odpowiada za sprawne odprowadzanie wody, śniegu, błota pośniegowe oraz zanieczyszczeń spod kół. Sieć lameli (nacięć) na zewnętrznej części bieżnika ma za zadanie zwiększyć poziom przyczepności przy pokonywaniu trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie, zmiana pasa czy wejście w ostry zakręt. Opony dobrze radzą sobie w niskich temperaturach, nie tracą swoich właściwości nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Opony, spełniające europejskie standardy

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Specjalnie zaprojektowane klocki dobrze chwytają śnieg, co zapobiega powstawaniu poślizgów i usprawnia kierowalność pojazdem. Wzmocniony bark opony zwiększa stopień stabilności nie tylko na śniegu, ale również na suchej nawierzchni. Wpływa to znacznie na bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach, które są najważniejszymi czynnikami przy wyborze opon zimowych.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry