Wybrane filtry

Opony Toyo SNOWPROX S 943

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Zimowe opony dostawcze Toyo Snowprox S943 - charakterystyka

Toyo Snowprox S943 to zimowe opony samochodowe, przeznaczone do samochodów dostawczych. Należą do klasy premium, co oznacza, ze charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz najlepszymi osiągami w zamian za wysoką cenę. Będą dobrym wyborem dla świadomych użytkowników, oczekujących najlepszych osiągów.

Opony stworzono na bazie mieszanki gumowej, która charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego zachowuje ona swoje właściwości i elastyczność nawet w niskich temperaturach. Dany model posiada niskie opory toczenia, dzięki czemu udało się zminimalizować zużycie paliwa oraz emisję CO2.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Kierunkowa rzeźba bieżnika w oponach zimowych

Toyo Snowprox S943 posiadają kierunkową rzeźbę bieżnika. Jest to najlepsze wyjście dla opon zimowych. Centralna część opony posiada rowki obwodowe, które skutecznie odprowadzają wodę, śnieg oraz błoto pośniegowe spod kół, tym samym chroniąc przed zjawiskiem aquaplaningu. Poprzeczne rowki, zwężające się ku zewnętrznej części opony wpływają na przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni bez względu na warunki pogodowe. Szerokie rowki zapewniają stabilną jazdę zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Rowki w kształcie litery „V” gwarantują szybkie osuszanie opon. Ze względu na swoją budowę jazda z dużym obciążeniem w przypadku aut dostawczych będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry