Wybrane filtry

Opony Toyo Snowprox S 942

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Toyo Snowprox S943 - charakterystyka

Toyo Snowprox S943 to zimowe opony, przeznaczone do aut osobowych średnich rozmiarów oraz kompaktowych. Toyo to japońska marka, specjalizująca się w produkcji opon klasy premium. Charakteryzują się one najlepszymi osiągami oraz najwyższą jakością wykonania.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

Unikalna budowa bieżnika zapewnia krótką drogę hamowania, nawet na zaśnieżonej jezdni. Zewnętrzna część opony została stworzona na bazie skośnych rowków w kształcie litery „V”. Dzięki takiemu położeniu rowkó opona maksymalnie szybko osusza się, chroniąc samochód przed wpadnięciem w poślizg.

Wpływ innowacyjnych technologii na stabilność jazdy

Toyo Snowprox S943 posiadają kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. To najlepszy wybór przy projektowaniu opon zimowych, ponieważ zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Centralna część opony przeznaczona jest w rowki obwodowe, które mają na celu skuteczne odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego spod kół, co jednocześnie pozwala zapobiegać powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Dany model stworzono na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej, która zachowuje swoje właściwości nawet w niskich temperaturach. Pozostaje elastyczna i zarazem sztywna, co pozwala na stabilne prowadzenie pojazdu. Przemyślana budowa opon i zoptymalizowane położenie rowków na bieżniku pozwalają zachować dobra trakcję na śniegu.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry