Wybrane filtry

Opony Toyo Open Country A19B

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Toyo Proxes Cf2 – charakterystyka

Opony Toyo Proxes Cf2 to opony letnie, przeznaczone do samochodów osobowych ze średnim i mocnym silnikiem. Należą do klasy premium, co oznacza, że cechują się wysoką ceną i najlepszą jakością. Jest to ogumienie dla wymagających kierowców, poszukujących najlepszych rozwiązań.

Opony sa przyjazne dla środowiska ze względu na niski opór toczenia. Dzięki temu spalają mniej paliwa. Specjalnie zaprojektowany wzór opon Toyo Proxes Cf2 tłumi hałasy, co sprawia, że są bardzo ciche zarówno na zewnątrz samochodu, jak i w kabinie. W związku z tym, jazda staje się bardziej komfortowa, a kierowca może czuć się spokojniej, co wpływa również na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Specjalnie zaprojektowana budowa bieżnika

Dany model ma nieco sportowy wygląd. Opony stworzone na bazie mieszanki krzemionkowej nadają się nie tylko do użytkowania w miastach, sprawdzą się dobrze również na terenach podmiejskich. Model Toyo Proxes Cf2 posiada asymetryczny bieżnik, który zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Bieżnik podzielono na dwie części. Jedna odpowiada za przyczepność na mokrej nawierzchni, druga na suchej. Specjalna budowa bieżnika zapewnia krótką drogę hamowania na każdym rodzaju nawierzchni. Szerokie rowki i lamele (system nacięć) skutecznie odprowadzają wodę, co jednocześnie znacznie skraca drogę hamowania. Są ergonomiczne, ścierają się wolno, dzięki czemu można się cieszyć osiągami przez długi okres użytkowania.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68433
Jeszcze 20 wyników
68433
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry