Wybrane filtry

Opony Toyo 310

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Olej Liqui Moly 10W40 - pewna ochrona

Dzisiaj większość kierowców jest świadoma, że sprawne auto to gwarancja bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dbałość o ochronę środowiska. Również zastosowanie jakościowych części samochodowych i innych materiałów eksploatacyjnych pozwala obniżyć koszty utrzymania samochodu, nawet poprzez mniejsze zużycie paliwa, wydłużenie czasu eksploatacji poszczególnych części lub brak konieczności napraw lub wymiany.

Olej silnikowy jest jednym z elementów, który szczególnie wpływa na dobrą lub zakłóconą pracę silnika. Jakościowy olej silnikowy od sprawdzonego producenta nie tylko chroni silnik przed zanieczyszczeniem, również wydłuża czas eksploatacji, wpływa na sprawną jego pracę oraz mniejsze zużycie paliwa.

Jednym z jakościowych olejów silnikowych jest olej Liqui Moly 10W40, producentem którego jest znany niemiecki koncern. W swoim składzie półsyntetyczny olej Liqui Moly 10W40 zawiera około 50-70% składników mineralnych, pozostałe są to składniki syntetyczne.

Liqui Moly 10W40 olej, któremu warto zaufać

W porównaniu do produktów konkurencyjnych olej ten posiada cały szereg zalet, m.in.:

  • skutecznie obniża tarcie
  • zwiększa wydajność silnika, ponieważ zmniejsza się poziom zużycia podzespołów
  • zapewnia cichą pracę silnika
  • skutecznie usuwa zanieczyszczenia
  • pozwala szybko uruchomić silnik nawet w warunkach bardzo niskich temperatur lub w przypadku zimnego silnika
  • charakteryzuje się stałością charakterystyk, np. stałą lepkością
  • skutecznie zmniejsza zużycia paliwa

Jakościowe produkty samochodowe od niemieckiego producenta Liqui Moly zasłużenie zyskały popularność wśród kierowców. Wysoka niemiecka jakość i eksploatacyjne cechy, które potwierdzają wiele kierowców w różnych krajach.

Olej Liqui Moly 10W40 jest olejem całorocznym, półsyntetycznym przeznaczonym do silników benzynowych oraz diesla.

Jeżeli jesteś pewien, że silnikowy olej Liqui Moly 10W40 jest dobrym rozwiązaniem dla ciebie – gratulujemy dokonania tak dobrego wyboru. Jeżeli zastanawiasz, czy ten olej spełni twoje oczekiwania, warto zapoznać się z opiniami innych kierowców. Na forach internetowych możemy spotkać dużo pozytywnych opinii, świadczących o wysokiej jakości oleju Liqui Moly 10W40 oraz skutecznej ochronie silnika.

Nawet, jeżeli nie pokonujesz dużych odległości, warto zadbać o jakościowy olej silnikowy. Olej niskiej jakości nie zapewni należytej ochrony, zwiększy zużycie paliwa, a tym samym wzrosną koszty utrzymania samochodu.

Bądź kierowcą odpowiedzialnym – zadbaj o bezawaryjną prace silnika, bezpieczeństwo własne oraz pasażerów i o ochronę środowiska. Zaufaj sprawdzonej marce Liqui Moly i ciesz się bezpieczną jazdą.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68397
Jeszcze 20 wyników
68397
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry