Wybrane filtry

Opony Tigar

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Tigar

Opony Tigar produkowane są w Serbii. Producent opon jest liderem na rynku w tym kraju. Od kilku lat firma ta jest w ścisłej współpracy z Michelin. Rezultatem tej współpracy są wysokiej jakości, niedrogie opony, które są uniwersalne.

Tigar spełnia standardy UE

Już w 1930 r Tigar rozpoczyna produkcję wytwarzania produktów gumowych. Firma staje się szybko sukcesem. Dwadzieścia lat później powstaje pierwsza fabryka opon samochodowych. Opony są konstruowane i produkowane w fabryce w Pirot. Stamtąd prowadzi się również eksport, głównie do UE. Cechami tych opon są przystępne ceny i dobra jakość. Niezbędne know-how w Tigar sprawiło, że producent Michelin jest zaangażowany od kilku lat w rozwój fabryk Tigar. Wynikiem są jeszcze lepsze opony, które zapewniają większe bezpieczeństwo i komfort w jeździe. Opony Tigar mają długą tradycję i wysoką jakość, są wprowadzane do obrotu w stosunkowo niskiej cenie. Na tanie-opony.pl można znaleźć kilka modeli opon tego producenta.

Tanie opony na cały rok

Z oponami Tigar podróżowanie jest tanie, a zwłaszcza bezpieczne. Serbski Producent oferuje wysokiej jakości modele opon, które powstały we współpracy z Michelin.. Dobrej jakości i tanie cenowo są również opony letnie Sigura. Mają one bardzo dobre właściwości dla bezpiecznej jazdy na mokrej i suchej nawierzchni. Bloki bieżnika są optymalnie ustawione tak, że ryzyko aquaplaningu jest zmniejszone. Niski poziom hałasu i niskie opory toczenia pozwalają na oszczędną jazdę. Lecz rozwój firmy Tigar od dawna nie ogranicza się tylko do samochodów osobowych. Model opon Tigar CARGO SPEED to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla samochodów dostawczych. Ta opona spełnia wszystkie normy unijne. Są one bardzo trwałe nawet w warunkach dużej wilgotności i sterowanie samochodem staje się precyzyjne. Opony te mają również niski poziom hałasu.

Producent Tigar intensywnie inwestuje wiele w rozwój opon. Współpraca z Michelin jest dodatkowym dowodem jakości tych opon. Mimo tych wszystkich faktów, opony można zakupić na tanie-opony.pl bardzo korzystnie.

Porównaj do 4 produktów:

91
Jeszcze 20 wyników
91
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry