Wybrane filtry

Opony Syron

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Syron: Producent Twoich opon!

Syron jest międzynarodowym producentem wysokiej klasy opon, oferuje on sportowe opony dla samochodów małych i średnich kategorii aż po samochody wysokiej klasy i pojazdy sportowe.

Syron to sporty motorowe

Od 25 lat Syron pracuje nad rozwojem produkcji wysokiej jakości opon, które są wykorzystywane do wyścigów. Od 2011 roku z powodzeniem stosuje się opony Syron w sportach motorowych. 2012 zespół Graff i współpracujący z firmą zajął 2. miejsce w GP Tuner Drift Challenge. Nawet jako producent opon osobowych Syron może się wykazać osiągnięciami.. W roku 2010 Syron RACE 1 Plus został nagrodzony przez magazyn Auto Bild za jego wybitne osiągnięcia względem bezpieczeństwa, np. aquaplaning. Opony Syron wyróżniają się specjalną mieszanką gumy, doskonałą przyczepnością i dobrymi właściwościami jezdnymi zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia wysoki komfort jazdy, prędkość i niski poziom hałasu..

Opony Syron

Dla posiadaczy samochodów producent oferuje opony letnie, zimowe i całoroczne. Opony letnie Syron RACE 1 PLUS z jego asymetrycznym profilem charakteryzują się doskonałą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni, optymalną stabilnością kierunku i niskim poziomem hałasu. Nadają się do samochodów klasy średniej jak i luksusowych samochodów. Opony zimowe Everest posiadają bezpieczne właściwości jezdne na drogach śliskich i zaśnieżonych. Specjalne rodzaje lamelek zapewniają stabilność oraz krótką drogę hamowania. Niezawodność w każdych warunkach pogodowych dostarcza model Allwetterreifen Syron 365 dni. Z oponami do pojazdów typu SUV i 4x4 Syron może również zapewnić bezpieczeństwo jazdy samochodami terenowymi off-road.

Zadowoleni klienci, bezpieczeństwo jazdy, sportowy charakter i komfort - cele te stawia sobie firma Syron, jako producent markowych opon.

Porównaj do 4 produktów:

73
Jeszcze 20 wyników
73
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry