Wybrane filtry

Opony Silverstone

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Silverstone - opony z Malezji

Słynny producent opon Silverstone oferuje w szczególności używane do wyścigów motocyklowych opon y. Ale to nie jest jego jedynym znakiem towarowym. Jest on jednym z liderów w rozwoju opon, które zapewniają nawet w bardzo wilgotnym i ciepłym klimacie najwyższy standard bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Silverstone- doskonałe opony

Polityka wizjonerska malezyjskiego producenta wyprzedza wielu innych producentów opon. On wie już jak sprostać wymaganiom konsumentów. Nie ma takiej opony, która nie byłaby celem rozwoju inżynierów Silverstone. Wraz z rozwojem opon do samochodów off-road Silverstone jest jednym z najbardziej znanych producentów na rynku, a także wzmacnia swoją pozycję w Europie

Dobre oceny opon letnich Silverstone

Jedną z opon marki Silverstone, która osiąga dobre wyniki jest Kruizer 500. NS Opona samochodowa specjalizuje się w jeździe latem, ale może być również używana w łagodne zimy. Symetria wzorów bieżnika opony samochodowej umożliwia cichą i płynną jazdę na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Technologia Micro-Beta daje Silverstone Kruizer NS 700 doskonałą przyczepność, a tym samym zmniejsza opory toczenia. To pozwala na cichą i przyjemną jazdę. Przy mokrej nawierzchni symetryczny wzór bieżnika zapewnia maksymalną przyczepność i niski poziom hałasu. Inne opony letnie i zimowe opony Silverstone oferują również wysokie standardy bezpieczeństwa oraz bardzo dobre właściwości jezdne.

Dla kierowców producent opon Silverstone oferuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo dla opon na każdą porę roku.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry