Wybrane filtry

Opony Schwalbe Lugano

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Schwalbe Lugano - charakterystyka

Schwalbe Lugano to drutowa opona rowerowa, przeznaczona do rowerów szosowych. Opona występuje również w wersji zwijanej. Wyposażona została w standardową strukturę bieżnika oraz nowy, dynamiczny profil. Już na pierwszy rzut oka charakteryzuje się oryginalnością. Została zaprojektowana w wersji dwukolorowej, czarno białej. Opona charakteryzuje się przystępną ceną w stosunku do proponowanych osiągów. Jest to ulepszony następca podstawowego modelu Schwalbe dla rowerów szosowych. Będą dobrym wyborem dla osób, użytkujących rower do jazdy codziennej. Ze względu na swoją budowę dosyć szybko się ścierają, w związku z czym przy wyborze danego modelu trzeba liczyć się z potrzebą wymiany ogumienia wcześniej, niż w wypadku innych modeli.

Niski opór toczenia a zwiększenie prędkości

Zostały stworzone na bazie mieszanki gumowej Silica. Daje ona ogromne możliwości jezdne, między innymi redukuje opory toczenia, co pozwala na rozwinięcie większej prędkości. Diamentowa struktura bieżnika również wspomaga szybkość oraz bezpieczeństwo jazdy. Opona została zaprojektowana z myślą o stabilnej jeździe w każdych warunkach, dlatego radzi sobie dobrze zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Jest elastyczna, dzięki czemu utrzymuje dobrą przyczepność.

Schwalbe Lugano oprócz tradycyjnego kauczuku zostały wyposażone we wkładkę antyprzebiciową Kevlar Guard. Oprócz tego posiada osnowę 50 EPI. Połączenie tych obu technologii zapewnia doskonałą ochronę przed przebiciem i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi nierównościami drogi bądź nieoczekiwanymi przeszkodami.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry