Wybrane filtry

Opony Schwalbe Land Cruiser

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Schwalbe Land Cruiser – charakterystyka

Schwalbe Land Cruiser to drutowe opony rowerowe, przeznaczone do rowerów typu MTB, ale również dla tych trekkingowych lub miejskich. Są to opony klasy ekonomicznej, co oznacza, że cechują się niską ceną w stosunku do względnie dobrej jakości. Opony zostały stworzone z myślą głównie o poruszaniu się w warunkach miejskich, sprawdzą się również w lekkim terenie. Dostępne są wersje z paskiem odblaskowym. Mają niski opór toczenia, zwłaszcza przy jeździe prostej. Na zakrętach mogą być głośniejsze.

Nowoczesne technologie

Schwalbe Land Cruiser jest jednym z najczęściej wybieranych modeli za sprawą swojej uniwersalności oraz dobrej jakości wykonania. Opony zostały stworzone z mieszanku gumowej SBC. Dzięki swoim właściwościom zachowuje ona swoje właściwości oraz elastyczność na drodze. Opony mają długi przebieg oraz dbają o dobrą przyczepność. Mają niskie opory toczenia, co wpływa pozytywnie na prędkość.

Największą zaletą danego modelu jest oryginalna budowa bieżnika. Został on stworzony na bazie 50EPI. Ta technologia rzadko jest używana w oponach klasy ekonomicznej, co sprawia, że Schwalbe Land Cruiser są jeszcze bardziej atrakcyjne. Technologia ta jest oparta na wzmocnieniu opon, dzięki czemu są one trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia i przetarcia. Opony są lekkie dzięki użyciu cienkiej warstwy zewnętrznej oraz wytrzymałe dzięki użyciu dodatkowej wkładki antyprzebiciowej Kevlar Guard z kauczuku.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68389
Jeszcze 20 wyników
68389
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry