Wybrane filtry

Opony Schwalbe Hurricane

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Schwalbe Hurricane - charakterystyka

Schwalbe Hurricane to opony rowerowe, przeznaczone do głownie do rowerów MTB. Jednak sprawdzą się one także przy rowerach trekkingowych czy miejskich. Schwalbe to jedna z najpopularniejszych marek, produkujących opony rowerowe. Cieszy się sporą popularnością wśród wielu użytkowników. Należy do średniej półki cenowej, charakteryzuje sie optymalną jakością w stosunku do ceny. Sa to drutowe opony typu Semi-slick.

Opony są dostępne w wersji bez lub z paskiem odblaskowym. Model Rrace Guard został dodatkowo wyposażony we wkładkę antyprzebiciową.

Najważniejsze cechy Schwalbe Hurricane

Jak sama nazwa wskazuje, Schwalbe Hurricane to opony stworzone do szybkiej jazdy. Sprzyja temu specjalna budowa. Bieżnik został zaprojektowany w taki sposób, że jest prawie całkowicie gładki w części centralnej. Dzięki tej innowacji możliwe jest rozwinięcie wysokiej prędkości. W związku z budową centralnej części opon mają one niski opór toczenia, co również wpływa na szybkość jazdy oraz na to, że jest ona cicha.

Środkowa część bieżnika wykonana została z mieszanki gumowej Dual. Jest to wzmocniony rodzaj mieszanki, twardszy, niż w innych modelach, a co za tym idzie, bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia oraz otarcia. Boczna część bieżnika została zaprojektowana na bazie poprzecznych klocków Skin Lite. Zostały one wykonane z innego rodzaju mieszanki. Bardziej miękkiej i elastycznej, co zwiększa przyczepność, a jednocześnie bezpieczeństwo jazdy.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry