Wybrane filtry

Opony Schwalbe Durano

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerower Schwalbe Durano – charakterystyka

Schwalbe Durano to opony rowerowe, przeznaczone do modeli szosowych. Jest to idealny wariant dla osób, szukających dobrych i wytrzymałych opon na wiele kilometrów. Posłuży idealnie jako opona treningowa, ale będzie również dobrym rozwiązaniem na wyścigi i zawody. Ze względu na swoje cechy osiągnęła wysoką popularność wśród użytkowników.

Schwalbe Durano posiadają wkładkę antyprzebiciową Race Guard, zaprojektowaną przy użyciu podwójnej warstwy tkaniny nylonowej. Dzięki niej nie straszne będą nierówności na drogach. Dzięki swojej unikalnej budowie opony posiadają niskie opory toczenia, co znacznie umożliwia podwyższenie prędkości. Jest to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze opon szosowych.

Dwuskładnikowa budowa bieżnika

Opony zostały stworzone na bazie specjalnej mieszanki Dual Compound. Gwarantuje ona idealną przyczepność nie tylko w letnich suchych warunkach, ale również przy jeździe na śniegu lub deszczu. Według testów i opinii jest to najtrwalsza opona wyścigowa, obecnie dostępna na rynku. Bieżnik opony składa się z dwóch części. Gładka część centralna odpowiada za szybkość i łatwość jazdy. Zewnętrzna część opony posiada rowki, odpowiedzialne za odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń w trudnych warunkach pogodowych. Ich zadaniem jest również zapewnienie przyczepności, zwłaszcza na zakrętach i drogach nieasfaltowych. Odblaskowy pasek zapewni widoczność na nieoświetlonych drogach. Opony dostępne w różnych wersjach w zależności od preferowanych osiągów.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry