Wybrane filtry

Opony Schwalbe Big Apple

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Big Apple – charakterystyka

Schwalbe Big Apple to drutowa opona rowerowa, przeznaczona do pojazdów trekkingowych lub miejskich. Wybierając opony powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość ich wykonania, trwałość oraz parametry. Schwalbe to najpopularniejszy i najczęściej wybierany producent opon rowerowych. Kupując produkty tej firmy możemy być przekonani, że dokonujemy odpowiedniego wyboru.

Dany model charakteryzuje się wysokim stopniem trwałości. Opona dzięki sporej objętości i przy średnim napompowaniu amortyzuje tak samo, jak inne, podobne opony przy mocnym napompowaniu do twardości. Opony sprawdzą się dobrze zarówno do jazdy po mieście, jak i na drogach nieutwardzonych. Posiadają wkładkę antyprzebiciową GreenGuard o grubości 3 mm. Pozwala ona na jazdę po nierównościach oraz na krawężnikach bez strachu o to, że zostanie ona przebita.

Lekkość i odporność na uszkodzenia

Schwalbe Big Apple powstały na bazie elastycznego kauczuku. Są lekkie i odporne na uszkodzenie mechaniczne. Oprócz tego zostały wyposażone w 2 warstwy włókien nylonowych dla podwyższenia trwałości. Posiadają niski opór toczenia, co oznacza, że jednocześnie pozwalają na znaczne podwyższenie prędkości bez strat energii. Przy produkcji opon użyto standardowych rozwiązań bez zastosowana najnowszych technologii. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji opon przez firmę Schwalbe. Specjaliśmy tego koncernu potrafią stworzyć wytrzymałą, bezpieczną oponę z wysokimi osiągami na bazie podstawowych technologii. Opony posiadają pasek odblaskowy dla lepszej widoczności. internetowej, a jego działanie naśladuje system operacyjny. Możesz go użyć, aby kogoś wyśmiewać.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry