Wybrane filtry

Opony Sava

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Sava – rosnąca popularność

Sava (Słowenia) jest znanym europejskim producentem opon samochodowych. Opony Sava przeznaczone są do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. W 1998 roku słoweński producent ogumienia został częścią koncernu Goodyear Tire and Rube, uzyskał dostęp do rozbudowanej sieci dystrybucyjnej oraz do nowości technologicznych koncernu Goodyear, co wpłynęło na stale rosnącą popularność koncernu Sava oraz produkowanych opon samochodowych na rynkach europejskich.

W 2002 roku Goodyear zwiększył swój udział właściciela z 60% do 80%, stając się jednym z najważniejszych inwestorów w Słowenii. W 2004 roku Goodyear stał się 100% właścicielem marki Sava Tires.

Sava - opony jakościowe

Dzisiaj Sava jest jedną z największych i najbardziej prosperujących firm w Słowenii, posiadająca ponad 65% udziałów na rynku krajowym. Opony Sava są znane na całym świecie, a koncern stale zwiększa sprzedaż opon samochodowych w takich regionach jak:

  • Europa Wschodnia i Zachodnia
  • Ameryka Południowa
  • Azja

Rocznie koncern Sava sprzedaje ponad 6 mln opon do samochodów osobowych, ciężarowych i mikrobusów. Opony samochodowe Sava produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001, ISO 9002 oraz ISO 14001, co potwierdza wysoką jakość ogumienia. W roku 2001 słoweński producent uzyskał prestiżowy certyfikat ISO TS 16949, który otrzymują tylko najlepsze dostawcy w przemyśle samochodowym. Otrzymanie danego certyfikatu zwiększyło przewagę konkurencyjną producenta Sava i wiarygodność w oczach producentów samochodowych. Proces produkcji opon samochodowych Sava spełnia wymagania międzynarodowych standardów EAQF.

Dzisiaj w zakładzie pracuje ponad 1500 osób, a roczna sprzedaż przekracza 6 mln opon samochodowych. Przy tym ponad 90% produkowanego ogumienia jest przeznaczona na eksport. Producent opon samochodowych szczególną uwagę zwraca na opracowanie nowych modeli ogumienia. Ośrodki badawcze koncernu Goodyear pracują w Luksemburgu i Akron (USA), testowanie opon odbywa się na placach testowych Goodyear, które znajdują się w różnych państwach świata.

Jeżeli potrzebujesz ogumienie sprawdzonej jakości, które spełnia większość międzynarodowych norm jakości, zaufaj producentowi Sava, opony którego sprawdziły się prawie na wszystkich kontynentach świata.

Porównaj do 4 produktów:

382
Jeszcze 20 wyników
382
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry