Wybrane filtry

Opony Sava Cargo 4 HL

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony wielosezonowe 175 65 R14 – znajdź idealne rozwiązanie dla siebie

Jeszcze kilka lat temu kierowcy, którzy wymieniali opony zimowe na letnie, byli pewni stabilności warunków pogodowych. Ostatnio pogoda bardzo lubi zaskakiwać kierowców niestandardowymi temperaturami, co utrudnia wybór właściwego momentu, kiedy należy wymienić opony samochodowe.

Ponadto, część kierowców nie posada miejsca do przechowywania opon dedykowanych, co wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów związanych z przechowywaniem ogumienia samochodowego. Jeżeli jesteś osobą, mieszkającą w umiarkowanym klimacie i chciałbyś uniknąć ciągłego sprawdzenia prognozy pogody – opony 175 65 R14 całoroczne stworzone są właśnie dla ciebie.

Opony 175 65 R14 całoroczne – co powinieneś wiedzieć

Opony całoroczne 175 65 R14 mogą być montowane do takich samochodów jak, m.in.:

  • Citroen (C2, C3, Xsara lub Berlingo)
  • Ford (Fiesta)
  • Opel (Corsa )
  • Peugeot (1007, 206)
  • Renault (Twingo, Kangoo, Clio II, Megane)
  • Toyota (Yaris)

Jeżeli nie jesteś pewien czy opony wielosezonowe 175 65 R14 będą pasować do twojego samochodu, należy sprawdzić w dokumentacji technicznej lub zapoznać się z rekomendacjami producenta samochodowego. Wiarygodnym rozwiązaniem również są kalkulatory lub konfguratory opon samochodowych za pomocą których z łatwością wybierzesz odpowiedni rozmiar opony, wpisując tylko kilka podstawowych danych.

Opony 175 65 R14 całoroczne stanowią idealny kompromis, łączący najlepsze osiągi opon zimowych oraz letnich. Kierowcy, mieszkające w umiarkowanym klimacie, będą cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą przez cały rok. Ponadto kupując komplet opon wielosezonowych znacznie oszczędzać w budżecie domowym, a dodatkowo nie ponosisz kosztów wymiany opon dedykowanych oraz ich przechowywania.

Wybór opon całorocznych 175 65 R14 nie jest prosty, dlatego również warto skorzystać z internetowej wyszukiwarki, która przeanalizuje dostępne oferty ogumienia na rynku i wybierze te, które są w najbardziej korzystnej cenie. W ten sposób oszczędzać podwójnie – kupując komplet jakościowych opon całorocznych 175 65 R14 oraz kupując dobre ogumienie od sprawdzonego producenta w najbardziej atrakcyjnej cenie, która jest dostępna na rynku .

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry