Wybrane filtry

Opony Sava Cargo 4

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Letnie opony Sava Intensa Uhp 2 – charakterystyka

Sava Intensa Uhp 2 to letnie opony, przeznaczone do aut osobowych średniej i wyższej klasy oraz tych bardziej sportowych. Charakteryzują się dobrą jakością wykonania oraz optymalnymi osiągami w zamian za przystępną cenę. Zostały stworzone głównie z myślą o codziennej jeździe w warunkach klimatu europejskiego.

Sava Intensa Uhp 2 posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika, co oznacza, że podzielony on został na kilka części. Centralna część opon, wyposażona w rowki obwodowe, gwarantuje sprawny odpływ wody, jednocześnie zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Zewnętrzna część opon posiada rowki poprzeczne o prostym i falistym kształcie, których zadaniem jest zapewnienie dobrej przyczepności zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Sztywne bloki barku wpływają na lepsze hamowanie, w związku z czym jazda, nawet przy większych prędkościach będzie znacznie bezpieczniejsza.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Opony są wytrzymałe, posiadają wzmocnienie Extra Load. Dodatkowo opony zostały wyposażone w ochraniacz felgi MFS, zabezpieczający ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak otarcia lub wystające przeszkody na drodze. Opony powstały na bazie mieszanki krzemionkowej, która odpowiednio sprawdza się na suchej nawierzchni oraz nie traci swoich właściwości na mokrej. Materiały, użyte przy produkcji danego modelu, dodatkowo minimalizują opory toczenia. Zmniejsza to zużycie paliwa oraz emisję CO2, a także sprawia, że praca opon jest cicha zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry