Wybrane filtry

Opony Pirelli P Zero Nero GT

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE


do

Sprzedawca

Opony letnie Pirelli P Zero Nero Gt – charakterystyka

Pirelli P Zero Nero Gt to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych o dużej i bardzo dużej mocy silnika. Najlepszy wybór do aut sportowych. Pirelli to marka, specjalizująca się w produkcji opon klasy premium. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania i najlepszymi osiągami.

Opony powstały na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki. Zachowuje ona swoje właściwości nawet na mokrej nawierzchni i zapobiega poślizgom. Oprócz tego opona jest mniej podatna na przegrzewanie się. Dany model został zaprojektowany z myślą o sportowych osiągach. Dzięki użytym materiałom opony pracują cicho i tłumią wszelkie hałasy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa, nawet przy wysokich prędkościach.

Zoptymalizowana budowa bieżnika podwyższa komfort jazdy

Pirelli P Zero Nero Gt posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika. 4 szerokie rowki obwodowe mają za zadanie sprawne odprowadzanie wody. Część centralna wyposażona została w elementy pół gładkie, dzięki którym możliwe jest otrzymanie optymalnego styku z podłożem. To rozwiązanie podwyższa stopień przyczepności przy przyspieszaniu zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni i zapobiega poślizgom. Opony są też bardziej czułe i szybciej reagują na ruchy kierownicą, zapewniają większą kontrolę nad pojazdem przy wykonywania niebezpiecznych manewrów, takich jak nagłe hamowanie, zmiana pasa czy ostre zakręty. Optymalna lokalizacja rowków oraz lameli na oponie gwarantuje spokojną i stabilną jazdę, bez względu na panujące warunki. 

Porównaj do 4 produktów:

47
Jeszcze 20 wyników
47
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry