Wybrane filtry

Opony Petlas

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Petlas: Opony wysokiej klasy

Producent opon Petlas ma siedzibę w Turcji. Przez wiele lat koncentrował się wyłącznie na militariach. Dzisiaj klienci z tego faktu skorzystają, ponieważ produkty stworzone dla wojska mają „pełną jakość” , która przekłada się na cywilne opony Petlas.

Profil firmy Petlas

Firma została założona w roku 1976. Pierwsze opony Petlas, które pojawiły się na rynku w tym czasie, były przeznaczone wyłącznie dla samolotów tureckich sił powietrznych. Modele były tak wysokiej jakości, że firma zdecydowała się również na rynku pojazdów samochodowych wyprodukować własne opony samochodowe. "Czarne złoto" z Turcji szybko pojawiło się w całej Europie. Nawet w Ameryce Północnej opony Petlas były coraz bardziej popularne. Obecnie firma oferuje szeroką gamę opon Petlas do samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów typu SUV i lekkich samochodów dostawczych.

Pełna Jakość: Cechą charakterystyczną opon Petlas

Nawet z czasów, gdy firma była wyłącznym dostawcą dla wojska pochodzi coś, co jest znakiem towarowym Petlas: „system zarządzania jakością”. Kto kupuje opony letnie firmy Petlas dziś może być pewien, że uzyska najlepszą jakość produktu. Obecnie firma oferuje szeroką gamę opon letnich, zimowych i całorocznych do samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów typu SUV i lekkich samochodów dostawczych.

Opony Petlas stoją na najwyższym poziomie. Odpowiada za to specjalny program, który obecnie turecka firma wdrożyła do zaspokojenia potrzeb wojska. To odnosi się także do wszystkich umów cywilnych. Ponieważ koszty produkcji w Turcji są niższe niż w Europie, opony Petlas mogą kosztować dużo mniej niż modele europejskiej produkcji.

Porównaj do 4 produktów:

348
Jeszcze 20 wyników
348
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry