Wybrane filtry

Opony Nokian zLine SUV

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony rowerowe Schwalbe Cx Comp – charakterystyka

Schwalbe Cx Comp to opony, przeznaczone głównie do jazdy na sportowych rowerach typu MTB. Jednak sa to opony dość uniwersalne. Sprawdzą się równie dobrze na rowerach trekkingowych lub takich typu miejskiego. Drutowe opony zostały stworzone w kolorze czarnym w kilku różnych rozmiarach. Ważne jest, żeby przed zakupem upewnić się, jaki rozmiar będzie nam potrzebny. Opony należą do średniej klasy cenowej, co oznacza, że jest to odpowiedni wybór dla osób z niewielkim budżetem, ceniących sobie jednocześnie dobre osiągi i optymalną jakość produktu.

Opony Schwalbe – na jakie warunki?

Model Schwalbe Cx Comp najlepiej sprawdzi się dobrze zarówno w warunkach miejskich, na asfalcie lub innej twardej nawierzchni, ale da sobie rade również w lekkich warunkach terenowych, na leśnych twardych ścieżkach. Zostały one stworzone z myślą o suchych nawierzchniach. Przy produkcji opon zastosowano technologię semi-slick. Dzięki niej opony zyskują lepszą przyczepność i osiągają szybszą prędkość na szosie. Opony idealnie nadadzą się również na drogi nieasfaltowe i piaszczyste ścieżki. Opony dla dodatkowego wzmocnienia zostały wyposażone we wkładkę antybprzebiciową typu KevlarGuard. Dzięki niej jazda w terenie będzie stabilniejsza i bezpieczniejsza, a ryzyko uszkodzeń mechanicznych zmniejszone.

Budowa opon

Ze względu na swoją budowę jest to idealna opcja do jazdy crossowej. Po środku sa gładkie, kostki bieżnika, umiejscowione na litych ściankach bocznych dbają o sterowność przy jeździe podczas pokonywania manewrów. Opony lepiej trzymaja się nawierzchni, zwłaszcza na zakrętach. Taka rzeźba bieżnika zapewnia stabilne pokonywanie trudnych przeszkód na drodze oraz lepiej radzi sobie z nierównościami na drodze, dzięki czemu jazda na nich jest bezpieczniejsza. Opony są lekkie i wygodne w użyciu. Zostały zaprojektowane na bazie mieszanki SBC.

Dla lepszej widoczności po zmroku i w miejscach nieoświetlonych dostępne są wersje Schwalbe Cx Comp, wyposażone w odblaskowy pasek Reflex. Zdecydowanym plusem opon jest to, że radzą sobie one świetnie na krętych zakrętach, a troszkę gorzej na asfalcie, ze wględu na swoją płaską konstrukcję.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68122
Jeszcze 20 wyników
68122
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry