Wybrane filtry

Opony Nokian zLine

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Nokian Zline – charakterystyka

Nokian Zline to model opon letnich, przeznaczonych głownie do samochodów osobowych o dużej mocy silnika. Są to opony klasy premium. Oznacza to, że użytkownik za wysoką cenę otrzymuje najlepszej jakości ogumienie, charakteryzujące się najlepszymi osiagami. Zostały stworzone z myślą o samochodach sportowych, rozwijających wysokie prędkości, do 300 km/h. Nowoczesna mieszanka gum zapewnia doskonałą przyczepność. System Nokian UHP Silica chroni oponę przed nagrzewaniem się, co pozwala zachować właściwości nawet w wysokich temperaturach.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Model Nokian Zline posiada asymetryczną budowę bieżnika. Został zaprojektowany szczególnie do jazdy w trakcie silnych opadów deszczu. Zewnętrzna część bieżnika posiada dodatkowy system nacięć (Swoop Grooves), zwiększający pojemność rowków poprzecznych. Dzięki temu powierzchnia odprowadzająca wodę jest większa, co zapobiega powstawaniu zjawisku aquaplaningu nawet przy jeździe w bardzo złych warunkach. Doskonały system odprowadzania wody wpływa na skrócenie drogi hamowania, co jest bardzo ważne przy bardzo szybkiej jeździe. Nokian Zline posiadają wskaźnik zużycia bieżnika DSI.

Opony są przystosowane do jazdy na bardzo dużych prędkościach. Bieżnik opon jest sztywny, co zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Wzmocniono również dodatkowo zewnętrzny blok, co zapewnia lepszą przyczepność i sterowność podczas szybkiej jazdy i pokonywania gwałtownych manewrów, takich jak ostre zakręty czy nagłe hamowanie. Zabezpieczono także brzegi felg poprzez dodanie ochraniaczy.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68123
Jeszcze 20 wyników
68123
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry