Wybrane filtry

Opony Nokian WR C3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe dostawcze Nokian Wr C3

Opony dostawcze musza posiadać wszystkie cechy opon osobowych, jak również być nieco wytrzymalsze ze względu na większe obciążenia. Nokian Wr C3 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów dostawczych, posiadające dobre osiągi i doskonałe właściwości jezdne. Wysokiej jakości materiały zapewniają wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który jest niezwykle ważny ze względu a to, że gwarantuje on dobrą przyczepność na zaśnieżonej drodze. Oznacza on, że opony zostały przetestowane i spełniają warunki Unii Europejskiej.

Rzeźba bieżnika gwarancją bezpieczeństwa

Najczęściej stosowana rzeźba bieżnika dla opon zimowych jest wzór kierunkowy, który także został zastosowany w modelu Nokian Wr C3. Taki rodzaj bieżnika gwarantuje wysoki stopień przyczepności dzięki temu, że nacisk rozłożony jest na całą powierzchnię opony. Oprócz dobrej przyczepności ma to również wpływ na obniżenie oporów toczenia i jednocześnie zużycia spalanego paliwa. Niskie opory toczenia to również redukcja hałasu. Opona została skonstruowana na bazie wysokiej jakości mieszanki gum, która sprawuje się doskonale w niskich temperaturach, a w dodatku jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Rowki wzdłużne w centralnej części opony odprowadzają wodę spod kół i pomagają szybciej osuszyć koło. Dzięki temu polepsza się trakcja i stabilność na drodze, a kierowca łatwiej może pokonywać ostre zakręty lub nagłą zmianę pasa.

Cena Nokian Wr C3

Nokian to producent, który tworzy wyroby klasy Premium. Są to najlepsze wyroby na rynku, charakteryzujące się wysokimi osiągami i właściwościami. Kup Nokian Wr C3, wypróbuj je w swoim aucie i dołącz do grona zadowolonych kierowców.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68123
Jeszcze 20 wyników
68123
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry