Wybrane filtry

Opony Nokian Weatherproof C

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Zimowe opony Vredestein Snowtrac 3 – charakterystyka

Vredestein Snowtrac 3 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych o średniej mocy silnika. Należą do klasy premium. Oznacza to, że charakteryzują się najwyższa jakością wykonania, najlepszymi osiągami jak i również najwyższą ceną. W testach z kilku ostatnich lat otrzymały najwyższe oceny.

Vredestein Snowtrac 3 mają kierunkową rzeźbę bieżnika. Taka budowa bieżnika sprawdza się najlepiej w oponach zimowych. Opony posiadają system szerokich rowków w kształcie litery „V”. Dzięki zastosowaniu wielostopniowego rowka wzdłużnego udało się maksymalnie zwiększyć przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Specjalnie zaprojektowane otwarte rowki poprzeczne sprawnie odprowadzają śnieg oraz błoto spod kół, jednocześnie zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Najlepsze rozwiązania dla opon zimowych

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej.

W danym modelu postawiono głównie na bezpieczeństwo. Opona jest lekko zaokrąglona oraz głębokość bieżnika jest różna w różnych częściach opony. Dodatkowo wprowadzono rowki wewnętrzne (rowki wewnątrz rowków). Te rozwiązanie zwiększa stabilność opony na śniegu oraz sprawia, że ściera się ona równomiernie. Vredestein Snowtrac 3 cechuje się wysoką kierowalnością. Dla lepszej kontroli nad pojazdem użyto technologii Centre Shift System®, czyli przesunięcie prawej i lewej części bieżnika względem części centralnej.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68123
Jeszcze 20 wyników
68123
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry