Wybrane filtry

Opony Nokian Rotiiva HT

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Bridgestone - własne opracowania dla komfortu kierowców

Producent samochodowy Bridgestone, czyja piękna historia zaczyna się ponad 80 lat temu, jest jednym z wiodących producentów ogumienia zimowego na rynkach światowych. Dzięki zwiększeniu produkcji oraz doskonaleniu opon zimowych Bridgestone zdobył uznanie wśród kierowców w ponad 150 państwach.

Opony Bridgestone zimowe są wybierane przez wielu kierowców ponieważ:

  • zapewniają niezawodną przyczepność na nawierzchniach zimowych
  • charakteryzują się bardzo długim okresem eksploatacji
  • zapewniają bardzo cichą jazdę

Ponadto opony zimowe Bridgestone wyprodukowane są ze specjalnej mieszanki gumowej, która zachowuje wszystkie swoje charakterystyki techniczne w warunkach niskich zimowych temperatur.

Kierowcy, którzy wybrali Bridgestone opony zimowe również podkreślają, że ogumienie charakteryzuje się bardzo korzystną relacją cena-jakość.

Jeżeli stoisz przed wyborem, jakie ogumienie zimowe kupić, wybierz opony zimowe Bridgestone, które gwarantują bardzo długi okres eksploatacji oraz niezawodność na zimowej nawierzchni.

Jeżeli chcesz kupić opony zimowe Bridgestone w najkorzystniejszej cenie, skorzystaj z wyszukiwarki opon samochodowych. Wprowadzając tylko kilka podstawowych danych, specjalnie opracowana wyszukiwarka przeanalizuje oferty ogumienia zimowego i zaproponuje najkorzystniejsze oferty. W ten sposób zyskujesz podwójnie – nabywasz jakościowe Bridgestone zimowe oraz w maksymalnie korzystnej cenie.

Zakup ogumienia dedykowanego (letniego lub zimowego) warto zaplanować wcześniej. Ponieważ w okresach posezonowych praktycznie wszystkie sklepy oraz outlety proponują akcje posezonowe na opony letnie lub zimowe.

Ostatnio pomimo bardzo ciepłych zim, nie warto rezygnować z wymiany opon letnich na zimowe, nawet jeżeli jeździmy tylko w mieście i na bardzo krótkie odległości. Ogumienie zimowe jest produkowane ze specjalnej mieszkanki gumowej, która posiada inne charakterystyki niż mieszanka stosowana w oponach letnich. Opona letnia nie jest przeznaczona do jazdy nawet w warunkach cieplej zimy, tak samo, jak opona zimowa Bridgestone nie jest przeznaczona do jazdy w miesiącach letnich, nawet jeżeli są niskie temperatury lub silne opady deszczu.

Oszczędzenie tylko drobnej kwoty nie jest opłacalne w przypadku bezpieczeństwa i komfortu jazdy samochodowej, a szczególnie zimą.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68122
Jeszcze 20 wyników
68122
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry