Wybrane filtry

Opony Nokian Rotiiva AT Plus

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony terenowe Nokian Wr Suv 3 – charakterystyka

Nokian Wr Suv 3 to terenowe opony zimowe, polecane wszystkim kierowcom, jeżdżącym zwłaszcza po Europie w zimowych warunkach pogodowych. Opony są przeznaczone do samochodów typu SUV z napędem 4x4. Należą do klasy premium, co oznacza, że ich cena jest dość wysoka, jednak jest to gumienie najwyższej jakości z najwyższymi możliwymi osiagami. Dany model jest często wybierany zwłaszcza za idealną przyczepność na mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach i oszczędność paliwa. Jest to jedyny model opon terenowych, zapewniający jednocześnie obie te cechy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Opony posiadają dobre oceny w testach z poprzednich kilku lat, niejednokrotnie zajęły one 1 miejsce. Posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który oznacza, że opony zostały przetestowane w warunkach zimowych i spełniają wymogi Unii Europejskiej odnośnie przyczepności na śniegu. Została ona osiągnięta dzięki zastosowaniu głębokich rowków poprzecznych, które pomagają sprawnie odprowadzać wodę i błoto pośniegowe.

Opony świetnie radzą sobie zimą zwłaszcza ze względu na swoją innowacyjną budowę bieżnika. Został on zaprojektowany w kierunkowy profil, który dobrze sprawdza się w każdą pogodę bez względu na rodzaj nawierzchni. Posiadają gęstą siatkę nacięć lameli. Rozwiązanie to daje wysoki stopień przyczepności nawet przy dużych prędkościach. Nokian Wr Suv 3 zostały stworzone ze specjalnie przygotowanej krzemionkowej mieszanki gum, w związku z czym są jednocześnie wytrzymałe i elastyczne. Dobrze dopasowują się do warunków pogodowych i doskonale sprawują się w niskich temperaturach.

Dodatkowe wzmocnienie

Dzięki specjalnie wzmocnionej budowie aramidowych ścian bocznych bieżnika opony sa sztywne, co daje nam i usprawnioną sterowność pojazdem. Bezpieczniejsze jest pokonywanie manewrów, takich jak nagłe hamowanie, przyspieszenie, bądź zmiana pasa. Samochód równo i stabilnie wchodzi w ostre zakręty dzięki precyzyjnemu ustawieniu żeber wzdłużnych i żebra środkowego. Droga hamowania w danym modelu jest krótsza nawet o kilkanaście metrów w stosunku do innych opon danej klasy. Przy produkcji opon użyte zostały stabilizatory Groove Lifts, dzięki którym auto świetnie poradzi sobie również na suchej drodze. Nokian Wr Suv 3 to ogumienie najwyższej jakości, posiadajęce najlepsze opinie wśród użytkowników.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry