Wybrane filtry

Opony Nokian Hakka Green2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Nokian Line – charakterystyka

Nokian Line to opony letnie, przeznaczone do samochodów osobowych o dużej mocy silnika. Jest to ogumienie klasy premium, co oznacza, że są to opony z najwyższej półki cenowej, które zapewniają najwyższą jakość i najlepsze możliwe osiągi. W testach z kilku poprzednich lat oceniano je jako polecane i wzorowe.

Opony powstały na bazie mieszanki Nokian Silica. Jej główną zaletą jest wytrzymałość. Opona zachowuje elastyczność bez względu na panującą temperaturę. Ściera się wolno i równomiernie, co daje kierowcy możliwość cieszyć się wysokimi osiągami ogumienia przez długi okres użytkowania.

Innowacyjne rozwiązania

Opony Nokian Line posiadają asymetryczną budowę bieżnika, co oznacza, że został on podzielony na dwie części. Zapewnia nam to lepszą przyczepność na drodze w każdych warunkach pogodowych. Poprzecznie osadzone rowki sprawnie odprowadzają wodę, co zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Wpływa to również pozytywnie na skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni. System lameli odprowadza zanieczyszczenia z opon, co poprawia przyczepność na suchej nawierzchni oraz zwiększa bezpieczeństwo przy pokonywaniu takich manewrów, jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa.

Oprócz tego model posiada DSI. Jest to wskaźnik zużycia bieżnika, dzięki któremu w dowolnym momencie można sprawdzić stan opon. Zewnętrzna podpora barku opony została dodatkowo wzmocniona, co usprawnia pokonywanie ostrych zakrętów i zwiększa przyczepność do nawierzchni.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68122
Jeszcze 20 wyników
68122
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry