Wybrane filtry

Opony Maxxis AP2 All Season

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony całoroczne Maxxis AP2 All Season

Wymagania względem opon całorocznych są dość wysokie. Musza one jednocześnie posiadać właściwości opon letnich i zimowych, gdyż przeznaczone są do jazdy pełny rok. Opony tego rodzaju jednak są o wiele wygodniejsze, gdyż nie trzeba się martwić o ich wymianę co sezon jak również bezpieczniejsze, ponieważ dostosowane są do jazdy o każdej porze roku bez względu na warunki pogodowe.

Rzeźba bieżnika a bezpieczeństwo

Najczęściej stosowanym wzorem bieżnika przy oponach zimowych jest wzór kierunkowy. Został on również użyty w przypadku opon całorocznych Maxxis Ap2 All Season. Jest to dobry wybór, gdyż taki bieżnik posiada najwyższy stopień przyczepności i dobrą trakcję zarówno na mokrej, jak i suchej i zaśnieżonej nawierzchni. W danym modelu zastosowano również szerokie barki, dzięki którym jazda jest jeszcze stabilniejsza i bezpieczniejsza. Konstrukcja opony ma podwójne opasanie, co czyni ją dodatkowo wzmocnioną. Dzięki temu jazda zarówno w wysokich temperaturach latem jak i niskich zimą jest bardziej komfortowa.

Maxxis Ap2 All Season to opony, z którymi bezpiecznie można pokonywać takie manewry, jak nagłe hamowanie czy ostre zakręty. Jest to możliwe dzięki wysokiemu stopniowi przyczepności. Został on osiągnięty poprzez optymalne rozmieszczenie lameli (nacięć) na całej powierzchni opony. Lamele mają różną grubość, głębokość i kat nachylenia, dzięki czemu trzymają stabilną trakcję zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Cena Maxxis Ap2 All Season

Maxxis Ap2 All Season to opony klasy ekonomicznej. Wybierają je na ogół użytkownicy, którzy nie posiadają dużego budżetu na zakup opon. Atrakcyjna cena i dobre osiągi przyciągają klientów, a dobre opinie innych kierowców tylko potwierdzają, że warto.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68122
Jeszcze 20 wyników
68122
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry