Wybrane filtry

Opony Matador

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Matador – opony z tradycją

Duża liczba europejskich kierowców wybiera opony Matador, które charakteryzują się dobrymi charakterystykami eksploatacyjnymi i niewysoką ceną. Relacja dobrej jakości i niewysokiej ceny ma wpływ na wysokie wyniki sprzedażowe, które osiąga producent.

Po raz pierwszy brand pojawił się na Słowacji w 1905 roku. Jednak pełna produkcja opon samochodowych Matador ruszyła dopiero w 1932 roku. Dzisiaj koncern produkuje opony samochodowe zgodnie z najwyższymi standardami, w tym zgodnie z ISO 9001, BS 7750, ISO 14001, QS 9000, VDA 6.1, co jeszcze raz potwierdza wysoką jakość i niezawodność ogumienia. Matador dostarcza ogumienie samochodowe nawet do struktur NATO. Ponad 80% produkcji koncernu jest przeznaczone na eksport. Matador posiada własne centrum badawcze, a zakłady produkcyjne znajdują się w Niemczech i na Słowacji.

Opony Matador dostępne są w wersji:

  • zimowej
  • letniej
  • całorocznej

Specjalnie zaprojektowana rzeźba bieżnika skraca drogę hamowania oraz zwiększa odporność na aquaplaning.

Opony Matador – co należy wiedzieć

Opony samochodowe Matador posiadają dobrą przyczepność do nawierzchni, co jest najbardziej zaawansowaną zaletą danego ogumienia. Koncern Matador specjalnie opracował rzeźbę bieżnika z zastosowaniem nowoczesnych komputerowych technologii, dzięki którym maksymalnie jakościowo zostały umieszczone rowki na powierzchni opony. Ponadto opony Matador posiadają dobre charakterystyki w zakresie zwiększenia prędkości i hamowania, co korzystnie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. W zakresie konstrukcji opon Matador koncentruje się na składzie gumy i opracowaniu najbardziej optymalnego bieżnika.

Wśród opon samochodowych marki Matador można wymienić cały szereg najlepszych modeli. To świadczy o tym, że producent Matador produkuję każdą oponę w ten sposób, aby ogumienie gwarantowało maksymalnie bezpieczeństwo, niezawodności i sterowność. Takie cechy, bez wątpienia są doceniane przez kierowców. Może dlatego opony Matador tak szybko znikają z pólek sklepowych.

Opony letnie marki Matador nie tylko zapewniają dobrą przyczepność do letniego nagrzanego asfaltu, ale również posiadają dobre osiągnięcia w warunkach bezdroża. Eksperci również podkreślają dobre charakterystyki opony letniej Matador przy hamowaniu, szczególnie opony letniej MP 16 Stella. Matador osiągnął taki wynik dzięki zastosowaniu gumy ze specjalnym składem.

Opony zimowe Matador również posiadają dobre techniczne charakterystyki, szczególnie model opony MP 51, który charakteryzuje się bardzo krótką drogą hamowania.

Jeżeli szukasz dobrych opon w budżetowej cenie, warto zwrócić uwagę na producenta Matador, opony którego są wysoko cenione przez ekspertów.

Porównaj do 4 produktów:

422
Jeszcze 20 wyników
422
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry