Wybrane filtry

Opony Matador FH1 Silent

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony zimowe Nokian

Fiński Nokian, który jest jednym z najstarszych producentów samochodowych w Europie, został założony ponad 100 lat temu w fińskiej miejscowości Nokia. Dzisiaj koncern Nokian jest jednym z najważniejszych graczy na rynku, a właścicielem pakietu kontrolnego jest japoński producent samochodowy Bridgestone. Produkcja opon zimowych jest w pełni zautomatyzowana, a proces produkcyjny odbywa się z zastosowaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu. Zimowe opony Nokia cieszą się nie tylko dużą popularnością wśród kierowców w wielu państwach, a również zdobywają uznanie ekspertów oraz liczne nagrody w Finlandii oraz państwach europejskich.

Wszystkie modeli opon samochodowych Nokian przechodzą liczne testy na placu testowym producenta. W trakcie produkcji każda opona poddawana jest kontroli automatycznej i wizualnej, która jest dokonywana przez specjalistów Nokian. Dlatego kupując opony zimowe Nokian, masz pewność, iż nabywasz ogumienia od wiarygodnego producenta z gwarancją jakości.

Opony zimowy Nokian – dla kogo?

Producent oferuje ogumienie zimowe do samochodów osobowych, komercyjnych, terenowych oraz ciężarowych. Z pewnością jakość zimowych opon docenią kierowcy, którzy jeżdżą w warunkach zimnego klimatu oraz który lubią ekstremalną jazdę w warunkach bezdroża. Kierowcy, którzy kupili opony zimowe producenta Nokian, doceniają :

  • niezawodność ogumienia
  • trwałość opony dzięki połączeniu gumy z specjalną mieszanką
  • wspaniałą przyczepność do nawierzchni, również dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii
  • bezpieczeństwo i komfort jazdy

Ponieważ Finlandia jest krajem, gdzie panuje ostra i surowa zima, dlatego opony zimowe Nokian posiadają wszystkie niezbędne charakterystyki do zapewnienia bezpiecznej jazdy w warunkach zimowych. Kupując zimowe opony Nokian, pozbędziesz się zmartwień w czasie niespodzianek, które może przygotować zimowa pogoda, jak, na przykład, pierwsze przymrozki, śliska lub zaśnieżona droga.

Jeżeli nie lubisz być zaskakiwany częstą zmianą warunków zimowych, lubisz zimową jazdę ekstremalną, pokonujesz długie trasy zimą, cenisz bezpieczeństwo i komfort jazdy – wybierz opony zimowe fińskiego producenta Nokian. Zaufaj producentowi Nokian oraz opiniom tysięcy innych kierowców na całym świecie, którzy przekonali się w wysokiej jakości oraz niezawodności zimowego ogumienia Nokian.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry