Wybrane filtry

Runflat Opony Kumho

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Kumho Run Flat

Marka Kumho, jak wiele innych zainwestowała w produkcję opon z systemem Run Flat. Specjalna budowa tego rodzaju opon sprawia, że moment przebicia jest niemal niezauważalny. Spadek ciśnienia nie powoduje tak zwanego „kapcia” i pozwala kontynuować jazdę i dojechać do celu. Opony zapobiegają również zjawisku „wystrzału” zaraz po uszkodzeniu. W związku z tym kierowca nie traci kontroli nad pojazdem, tak jak wypadku zwykłych opon.

Przy odpowiedniej eksploatacji na przebitej oponie można pokonać jeszcze 150 km. Warunkiem koniecznym jest nie przekroczenie prędkości 80 km/h. Opony typu rtf są bezpieczne a jazda na nich komfortowa. Oszczędzają nie tylko nerwy użytkowników, ale również ich czas.

Technologia XRP w oponach Kumho typu Run Flat

Firma Kumho użyła do produkcji swoich opon technologię XRP (eXtended Run-Flat Performance). Została ona wprowadzona do użytku w 2006 roku. Jak większość systemów Run Flat bazą dla danej technologii jest wzmocnienie ścian bocznych. Po przebiciu opony i opony Kumho nie zgniatają się i nie tracą swojego kształtu. Wzmocniona konstrukcja bierze na siebie całe obciążeniu samochodu nawet po utracie ciśnienia. Innowacyjna konstrukcja stopni zapobiega zsuwaniu się opony z felgi.

Opony Kumho rtf można montować tylko w samochodach, przystosowanych do tego systemu oraz ze sprawnym wskaźnikiem ciśnienia, który zaalarmuje o uszkodzeniu ogumienia.

Porównaj do 4 produktów:

22
Jeszcze 2 wyników
22
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry