Wybrane filtry

Opony Kormoran

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Kormoran – opony wiarygodne i wytrzymałe

Po nabyciu marki Kormoran przez producenta Michelin, zakład został gruntownie zmodernizowany zgodnie ze standardami Michelin. Przy produkcji opon producent Kormoran stosuje te same technologie i tą samą kontrolę jakości, co obowiązuje przy produkcji opon marki Michelin. Bezspornie, opony Kormoran mają nieco słabsze charakterystyki, niż opony samochodowe Michelin. Różnica polega na tym, że przy produkcji opon samochodowych Kormoran nie stosuje wszystkich nowości technologicznych. Bez wątpienia zaletą jest, że przy produkcji opon samochodowych Kormoran zastosowanie mają klasyczne zasady produkcji i najbardziej sprawdzone rozwiązania techniczne i technologiczne.

Opony Kormoran są tańsze niż opony Michelin, a różnica w charakterystykach technicznych wynosi tylko 4-7%. Bardziej budżetowa cena opon Kormoran związana jest z tym, że zakłady produkcyjne znajdują się w państwach Europy Wschodniej. W ten sposób producent Kormoran, opony którego są bardzo popularne wśród europejskich kierowców, proponuje ogumienie samochodowe w optymalnej relacji jakość – cena. Producent Kormoran specjalizuje się w produkcji opon samochodowych do samochodów ciężarowych, autokarów i naczep.

Opony Kormoran – co należy wiedzieć

Opony samochodowe producenta Kormoran posiadają cały szereg zalet, wśród których można wymienić:

  • dobrą jakość ogumienia
  • niezawodność
  • korzystną relację jakość – cena

Kormoran stale zwiększa swój udział rynkowy, w okresie 2000-2005 koncern sprzedał ponad milion opon samochodowych. Warto podkreślić, że wszystkie samochodowe opony Kormoran posiadają odpowiednie certyfikaty.

Kormoran, będąc częścią koncernu Michelin, bardzo dba o pozytywny wizerunek. Dlatego opony samochodowe danej marki produkuje się wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Zanim opona Kormoran trafi na rynek, producent przeprowadza dużo testów i badań. Ważną rolę w zakresie doskonalenia jakości ogumienia odgrywa perfekcyjnie zorganizowany łańcuch dostawy materiałów i podzespołów. Inżynierowie, konstruktorzy oraz specjaliści wszystkich szczebli producenta Kormoran stale podnoszą swoje kwalifikacje i poziom wiedzy. Z roku na roku producent stale podnosi jakość produkowanych opon samochodowych.

Opony Kormoran mogą być optymalną propozycją dla kierowców samochodów ciężarowych, ponieważ opony samochodowe doskonale radzą z dużym obciążeniem w warunkach różnej nawierzchni oraz charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Opony posiadają jeszcze jedną zaletę – uniwersalność. Zarówno latem, jak i zimą, jeżdżąc na oponach Kormoran, kierowca będzie czuł się pewnie i komfortowo, nie zważając na zmiany temperatur lub złe drogi.

Zaufaj producentowi Kormoran, opony które gwarantują każdemu kierowcy zadowolenie z jazdy w każdych warunkach.

Porównaj do 4 produktów:

451
Jeszcze 20 wyników
451
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry